Gość: Plamen
IP: *.com.pl
11.02.06, 00:16
No prosze jak Mykanow przegral z kims to wszyscy mieli powod do pisania a
jak Kropla polegla ze Sportowcem to nikt nic nie napisal,ale to dobrze bo
Liga bedzie ciekawsza bo na szczycie zrobią sie jeszcze mniejsze różnice
punktowe miedzy zespolami