Dodaj do ulubionych

ALS ... Sensacja

IP: *.com.pl 11.02.06, 00:16
No prosze jak Mykanow przegral z kims to wszyscy mieli powod do pisania a
jak Kropla polegla ze Sportowcem to nikt nic nie napisal,ale to dobrze bo
Liga bedzie ciekawsza bo na szczycie zrobią sie jeszcze mniejsze różnice
punktowe miedzy zespolami
Obserwuj wątek
    • Gość: Pan Kleks Re: ALS ... Sensacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 00:42
      Plamen, opowiedz na forum o swoich kompleksach, chciałbyś aby pisali o
      przegranej Coli, a po co, każdy zna ich siłę, że przegrali - jak byłeś na meczu
      to byś wiedział dlaczego i tak są głównym faworytem do mistrzostwa w ALS.
      Mykanów jest silny tylko w pisaniu o innych zespołach na forum.
      • Gość: misiek Re: ALS ... Sensacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 00:49
        kleksik to chyba to masz jakies powazne kompleksy.co ty sie tak dowalasz do
        tego mykanowa.chlopaki graja wiec w czym masz problem.tak cie to boli ze ktos
        jest lepszy od ciebie,tak trudno sie z tym pogodzic?"mykanow jest najlepszy w
        pisaniu o innych druzynach"-wez sie zastanow powazne nad tym co mowisz bo
        ciezko jest cie zrozumiec
    • Gość: rukil Re: ALS ... Sensacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 01:00
      Cola w takim składzie, nie ma szans z żadną z drużyn w I ALS, przegrają nawet z
      Guardianem. To co pokazali dzisiaj, swiadczy o tym że to nie jest zespól, a
      Tarka sam nie wygra meczu.
      • Gość: interakywny Re: ALS ... Sensacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 01:31
        je....ć, colę, je..ać
    • Gość: aro Re: ALS ... Sensacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 09:21
      W Coli grają same bękarty a Masio to juz przechodzi sam siebie.jak mozna byc
      takim debilem i nie mówie o gre tylko ogólnie. Niekt nie lubi Coli (drużyny)
      wiec cos w tym jest
    • Gość: danio Re: ALS ... Sensacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.06, 11:08
      a to co takiego sie tam dzialo?znowu gwiazdowali?aha i w ogole w jakim skladzie
      wystapili?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka