Dodaj do ulubionych

Ciągle pada

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 15:27
Bardzo mi smutno w taką pogodę:(
Już dłużej nie wytrzymam tej brzydkiej szarości barw jaka mnie na ulicach otacza
Kiedy wreszcie przyjdzie ta prawdziwa wiosna?
Wiosno błagam cię przybądz do nas i do naszych serc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ola Re: Ciągle pada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 16:46
      Zaczekaj Jesycye trochę Madziu
      • Gość: studencik Re: Ciągle pada IP: *.pcz.pl 27.03.06, 16:49
        Madzia bedzie dobrze ;) troche popada to zmyje ten brud z ulic naszych... a
        wtedy drzewa sie zazielenia, ptaszki beda cwierkac... i bedzie milutko :))
        • Gość: Ola Re: Ciągle pada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 20:06
          Na jutro zapowiadają temp +21:)
          Ja siż cieszę :)
    • Gość: xx Re: Ciągle pada IP: *.icis.pcz.pl 27.03.06, 20:53
      Ten deszcz mnie cieszy jak zaden chyba inny :))

      Zwiastuje wiosne, zmywa brudy i jest wreszcie cieplo.
      • Gość: storima Re: Ciągle pada IP: *.d4.club-internet.fr 27.03.06, 21:01

        Czerwone Gitary - Ciągle pada


        Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby,
        Mokre niebo się opuszcza coraz niżej,
        żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja?
        A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę,
        Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople,
        patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

        Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu,
        Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc,
        ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja?
        A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc,
        Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą,
        ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak!

        Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną,
        Jakaś para się okryła peleryną,
        przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja?
        A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym,
        Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni,
        idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak.

        Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa,
        Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa,
        liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze. A ja?
        A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa,
        Ani piorun, który trafił obok drzewa,
        słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa.

        Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa...
        który wciąż inaczej śpiewa. A ja?
        A ja chodzę desperacko i na przekór...
        patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

        nutka.pl/index.php?wy=pokaz&pio=13812
        • Gość: Magda76 Re: Ciągle pada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.06, 22:01
          Dzięki Kolego za przypomnienie tej piosenki czerwonych gitar:)
          Wprawdzie je się nie wychowałam na takiej muzyce,jednak wiele utworów tej grupy
          nigdy chyba się nie zestarzeje.
    • Gość: gość Re: Ciągle pada IP: *.grosz.prenet.pl 27.03.06, 21:11
      wiosna nie przyjdzie - boi się ptasiej grypy
    • Gość: jasiu... A widzieliście dzisiaj, jak Warta wyglada? IP: 82.160.8.* 27.03.06, 21:18
      Wody przybyło wyraźnie - przynajmniej po południu w okolicy więzienia wygladała
      na całkiem poważną rzekę.
      • Gość: XXX Re: A widzieliście dzisiaj, jak Warta wyglada? IP: *.man.czest.pl 27.03.06, 22:59
        Dajcie spokój, wiosna idzie, dziś taki cieplutki wieczór...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka