Gość: Magda76
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.03.06, 15:27
Bardzo mi smutno w taką pogodę:(
Już dłużej nie wytrzymam tej brzydkiej szarości barw jaka mnie na ulicach otacza
Kiedy wreszcie przyjdzie ta prawdziwa wiosna?
Wiosno błagam cię przybądz do nas i do naszych serc.