Gość: Tomek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.06, 12:00 O co chodzi z tym alarmem w Tesco? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pde Re: Alarm bombowy w Tesco 06.07.06, 12:38 Wiem tylko, że całe Tesco zostało ewakuowane, a bezpłatne autobusy stoją na przystankach końcowych i czekają na telefon, kiedy mają ruszyć. Dzwoniłem do koleżanki i powiedziała mi, że nie wiadomo, ile to będzie trwało, ale mówi się o trzech, a nawet o sześciu godzinach. To akurat dziś, kiedy zaczyna obowiązywać nowa gazetka Tesco... Dla mnie to i dobrze ;) Mam wolne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szcz Re: Alarm bombowy w Tesco IP: *.czestochowa.agora.pl 06.07.06, 12:53 Ktoś zadzwonił do hipermarketu z informacją, że jest bomba. Prawdopodobnie to głupi dowcip, ale - zgodnie z obowiązującymi procedurami - trzeba było od razu zawiadomić policję i rozpocząc ewakuację. Zapewne tuż po przeszukaniu sklepu wszystko wróci do normy. Oby był to żart i jak najszybciej złapali dowcipnisia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Alarm bombowy w Tesco IP: *.ids.czest.pl / *.czest.pl 06.07.06, 13:12 fajne słowo "dowcipniś" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syla Re: Alarm bombowy w Tesco IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.06, 18:08 ja tam byłam akurat na zakupach. nagle zrobił się szum wszycy zaczeli wychodzic. obsługa była przerażona! większośc kasjerek pouciekała zanim wyszli klienci! Straż pożarna i policja już była na miejscu. autobusy zawracały. Ok 13 zaczęto wpuszczac obsługę i klientów do sklepu. na początek otwarto jedną kasę. pozostałe kasjerki musiały pozbierac towar pozostawiony w wózkach przy kasach i po całym sklepie. bajzel niezły. oby jak najszybciej dorwali kretyna który wywołał tą panikę!!!! w czasie oczekiwania pracownicy TESCO czekali na zieleńcach obok parkingu jedna z pracownic zasłabła ale na szczęście pogotowie było na miejscu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: Alarm bombowy w Tesco IP: *.org 06.07.06, 22:18 Przynajmnie sobie odpoczęli hahaha Odpowiedz Link Zgłoś