IP: 80.54.171.* 17.09.06, 22:49
Czy ktoś pracował w tej firmie ewentualnie pracuje? Proszę o opinie
Obserwuj wątek
    • Gość: Jovita Re: Luminex IP: 80.54.171.* 13.10.06, 23:48
      Bez rewelacji a dyrektor myśli że jest Bosem lepszym od prezesa
      • Gość: Aga Re: Luminex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.06, 20:03
        a kto tam jest dyrektorem? Kamil?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka