Gość: eissfeldt IP: *.prenet.pl 06.10.06, 15:35 posiada ktos wzor podania o cofniecie decyzji o skresleniu z listy studentów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: DU Re: podanie na politechnike IP: *.dolsat.pl 06.10.06, 15:55 Co się porobiło. Naprawdę nie potrafisz sam sobie takiego podania napisać? Spróbuj, przyda Ci się to w życiu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_piszczalka Re: podanie na politechnike 06.10.06, 16:00 "Uprzejmie proszę o cofnięcie decyzji o skreśleniu mnie z listy studentów..." ..a Dalej motywujesz, dlaczego prosisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eissfeldt Re: podanie na politechnike IP: *.prenet.pl 06.10.06, 16:27 no wlasnie i co mam napisac w tej motywacji Odpowiedz Link Zgłoś
t3d1 Re: podanie na politechnike 06.10.06, 16:27 A nie przypadkiem tak : "Prosze o skreslenie mnie z listy skreslonych studentow poniewaz ..." Wczesniej takie sie podania pisalo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eissfeldt Re: podanie na politechnike IP: *.prenet.pl 06.10.06, 16:36 ... nie złożyłem indeksu w terminie. i to wystarczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C Re: podanie na politechnike IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 16:39 Lol ja dopiero dziś złożyłem podanie. Jeszcze nigdy nie oddałem indeksu w terminie a teraz jestem na 4 roku i jakoś nigdy nie straszyli mnie skreśleniem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eissfeldt Re: podanie na politechnike IP: *.prenet.pl 06.10.06, 16:41 a mi przyslo tydzien temu ze mnie skreslili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DU Re: podanie na politechnike IP: *.dolsat.pl 06.10.06, 17:41 Jeśli oddałes już indeks, to się tym nie przejmuj. Nie wyrzucą Cię :). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eissfeldt Re: podanie na politechnike IP: *.prenet.pl 06.10.06, 18:08 nie oddałem indeksu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DU Re: podanie na politechnike IP: *.dolsat.pl 06.10.06, 19:38 To może coś w tym stylu: "Uprzejmie proszę o cofnięcie decyzji o skreśleniu mnie z listy studentów. Przepraszam pana Dziekana ... za swoje lenistwo, które doprowadziło mnie do tej sytuacji. Obiecuję swoją poprawę. " To nie jest sarkazm, liczy się szczerość ;). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C Re: podanie na politechnike IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 16:44 Oczywiscie dziś złożyłem indeks nie podanie :P Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_piszczalka Re: podanie na politechnike 06.10.06, 16:41 Jeżeli nie złożyłeś indeksu w terminie z przyczyn od Ciebie nie zależnych(np. barak zaliczeń), to piszesz prawdę. Jeżeli zapomniałeś lub Ci się nie chciało, to niestety musisz improwizować. Nigdy nie pisałem takiego improwizowanego podania, więc nie wiem co się w takich przypadkach piesze. Odpowiedz Link Zgłoś