Dodaj do ulubionych

Plus GSM jak Tele 2

18.10.06, 20:11
jestem abonentem plusa od samego początku . Ostatnio bardzo pogorszyły sie usługi i jakośc połączeń . Napisałem rezygnację . Przedostatniego dnia trwania umowy zadzwonił Pan z Działu Lojalnosciowego czy jakos tam . Namawiał , obiecywał - udało mu się , miałem zachowac pakiet minut , to samo tylko za 50% opłatą jak podpisze umowę na 12 miesięcy . Zgodziłem się . Napisąłem faks że wycofuję rezygnację bo od nastepnego okresu rozliczeniowego bede miał ten sam pakiet minut za połowe ceny . Minęły miesiace a mój abonament nie zmalał . Dzwonie pytam , zero rezultatów .Dowiedziałem sie że moge ten pakiet mieć w zasadzie w realu od ...grudnia . Jak nie to mogę napisać nową rezygnację i czekać do ...grudnia czekać i płacić za to ze da łem sie oszukać . Plus GSM nie jest winny .
Mam kopię faxu . Znajomy prawnik twierdzi ze to takie same metody jakie stosuje TELE 2 , tylko ze tamte sa niezgodne z prawem . źle sie dzieje w Plusie skoro posuwaja sie do takich kantów . Ktos zapewne wziął prowizję za niby przedłuzenie mojej umowy . Ale nic z tego jezeli plus nien odda pieniążków zgodnie z unijnym prawem bede domagał sie odszkodowania przed sadem
Opłaca sie bo mam juz chetnych do opisania sprawy jak trafi do sady bez wzgledu na jej zakończenie .
Nie dajcie sie oszukiwać operatorom komórek .
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka