Gość: blondi
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.11.06, 12:00
mam liveboxa i jak odblokować porty do połączeń z Bearsharem (muzyczka)
wiem,że trzeba wejść w zakładkę serwery LAN,ale dalej to już nic nie
rozumiem:)proszę o dokładna wskazówki"krok po kroku" wielkie dzięki:)