Gość: Martinez IP: *.crowley.pl 13.11.06, 09:16 Witam, czy ktoś coś wie o akcji Policji która była przed M1 w środę (chyba 7 listopada)? Grupa antyterorystów i masa policji otoczyła dwa auta.Akurat przejeżdzałem i widziałem coś takiego. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ... Re: Akcja Policji IP: 80.54.171.* 13.11.06, 21:31 W jednym samochodzie była parka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maly Re: Akcja Policji IP: *.crowley.pl 16.11.06, 10:23 Powiem tyle kolejna kompromitujaca akcja.Boguwinnych obywateli sie zastrasza. Odpowiedz Link Zgłoś