Dodaj do ulubionych

Akcja Policji

IP: *.crowley.pl 13.11.06, 09:16
Witam,
czy ktoś coś wie o akcji Policji która była przed M1 w środę (chyba 7
listopada)? Grupa antyterorystów i masa policji otoczyła dwa auta.Akurat
przejeżdzałem i widziałem coś takiego.

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: Akcja Policji IP: 80.54.171.* 13.11.06, 21:31
      W jednym samochodzie była parka.
      • Gość: maly Re: Akcja Policji IP: *.crowley.pl 16.11.06, 10:23
        Powiem tyle kolejna kompromitujaca akcja.Boguwinnych obywateli sie zastrasza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka