Dodaj do ulubionych

Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali gim???

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 15:47
W szkole w której uczy sie mój syn:)w Częstochowie 83% uczniów ma wady
postawy:( Dzieci ćwiczą na korytarzu. Gminy budują nowe sale gimnastyczne np
w Nieradzie, a Częstochowa odnawia Ratusz i robi deptaki w Alejach. A kto
zadba o nasze dzieci???!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: rusek Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 15:53
      Z tego co wiem to chyba 46 na Kawodrzy nie ma sali gimnastycznej, chodzą tam
      dzieci mojej koleżanki z pracy.
    • Gość: drań Dobry temat!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 16:01
      Dobry temat!!!Mój syn chodził do takiej szkoły w Gnaszynie, sala gimnastyczna
      jest zrobiona z klasy.I każda klasa miała jedną godzinę tygodniowo na
      korytarzu. Współczuję dzieciom i nauczycielom tam prowadzącym zajęcia.Sala 3 na
      4 metry i 30 uczniów w klasie. Piękna sprawa!!! Ciekawe czy przyszły Pan lub
      Pani Prezydent coś z tym zrobią???
      • Gość: diabolo Re: Dobry temat!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 16:06
        a nic nie zrobią!!:P najpierw musza sobie napchać kieszenie a potem sie
        zobaczy;P
    • Gość: kościelny Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 16:10
      a po co sale gimnastyczne budować??!! Kościołów jest mało:D wybudujmy jeszcze
      jeden Kościół!!!!!!!!!:)
      • Gość: matka Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 16:38
        To bardzo smutne i niestety prawdziwe
    • Gość: sweter Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 16:29
      Ano jak robili reformę oświaty to Gimnazja pozabierały Podstawówkom sale
      gimnastyczne. Nikt wtedy nie pomyślał, że od najmłodszych lat dzieciaki muszą
      mieć dużo ruchu szczególnie w Podstawówce.
    • Gość: były uczeń Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 17:20
      Szkoła 47 na przestrzennej też nie ma sali:(
      • Gość: niećwiczący A kogo tam obchodzą jakieś durne sale????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 17:38
        Nigdy nie lubiłem W-Fu!!!!
        • Gość: matka Człowieku tutaj chodzi o nasze dzieci!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 17:43
          83% wszystkich uczniów w szkole, o której pisałam wcześniej ma wady postawy!!!
          Dzieci prawdziwy W-F maja tylko wtedy kiedy dopisuje pogoda i nauczyciel może
          wyjść z nimi na dwór. Czy miałeś kiedyś W-F na korytarzu???
    • Gość: xxx Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 17:47
      W 32 nawet gimnastyki korekcyjnej nie ma, jest tylko dla uczniów nauczania
      początkowego
      • Gość: niećwiczący Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 17:53
        ale kogo to????się pytam :P
    • Gość: rusek Sala w Norwidzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 18:04
      według uchwalonego budżetu na 2007 r Sale wybudują w Norwidzie

      Inwestycje oświatowe i sportowe

      ·Modernizacja boisk sportowych przy SP nr 50 u. Starzyńskiego - 1 mln zł
      ·Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida - 3 mln 374
      tys. zł
      ·Termomodernizacja i przebudowa systemu grzewczego w budynku VLO i Zespole
      Gimnazjów przy ul Krakowskiej - 300 tys. zł
      ·Stadion Miejski przy ul. Olsztyńskiej – modernizacja obiektu I etap – (wieża
      sędziowska ) - 500 tys. zł
      ·Budowa Skate Parku z torem rowerowym ( dzielnica Raków, Błeszno) - 400 tys. zł
      ·Zagospodarowanie terenu Amfiteatru przy Promenadzie Niemena na cele związane z
      rekreacją i wypoczynkiem - 500 tys. zł
      ·Przebudowa kotłowni wraz z termomodernizacją budynku SP nr 26 przy ul.
      Rakowskiej - 270 tys. zł
      • Gość: andzia Re: Sala w Norwidzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.06, 19:55
        No pięknie. Czyli nadal inwestujemy w centrum. A co z dzielnicami
        peryferyjnymi? Szkoła w Gnaszynie nadal nie ma sali, pomimo kilku petycji do
        Prezydenta Wrony, które podpisywali wszyscy rodzice. Prezydent tłumaczy się
        brakiem pieniędzy, choć w Aleje wpakowuje miliony i nadal będzie bo ubzdurał
        sobie, ze park jasnogórski ma wyglądać tak , jak wyglądał pierwotnie. Będą
        fontanny, mozajki z kolorowego granitu i wiele innych super kosztownych bzdur,
        podczas gdy na sale gimnastyczne dla małych dzieci nie ma pieniędzy.
        • Gość: sęp Re: Sala w Norwidzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.06, 22:55
          Ano właśnie, ubzdurał se i znów swoje zachcianki będzie spełniał za pieniądze
          podatnika.Już dawno wszyscy zapomnieli o peryferiach miasta, sali nie ma, ulice
          sie sypią, dziura na dziurze!!!ale co tam kogo wiocha obchodzi!!:(
          • harry1983 ... 16.11.06, 03:06
            "(..) szpitale zamykają, zamykają przedszkola - kościołów za to coraz więcej dookoła (...)"

            Wybudujmy kolejny - jest prawie na każdym rogu, ale są takie, na których jeszcze nie ma. Poprzez regularne klęczenie i leżenie krzyżem zlikwiduje się wady postawy u dzieci i młodzieży.

            W planie na 2007 są sale ?
            Tak je zobaczycie, jak i te ekrany dźwiękoszczelne, co to miały w 2005 powstać.
          • Gość: STARY Re: Sala w Norwidzie???Przeciez tam jest!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.06, 07:10
            no ale Norwid przeciez salę gimnastyczną ma. Może budować tam gdzie nie ma!!!!!
            • Gość: wredny trol Re: Sala w Norwidzie???Przeciez tam jest!!!! IP: 217.153.246.* 16.11.06, 17:01
              Jest, jest. No, może nie bardzo duża, ale jest:)Odmalować i będzie jak nowa!!!
              Podstawówkom budować sale a nie Norwidowi!!!!
    • Gość: justak1 Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 19:37
      podstawówka nr. 52 w Dźbowie aktualnie musi dojeżdżac do innej szkoły na
      zajęcia w-f, gdyż ich sala grozi zawaleniem (czyli tak jakby jej nie było).
    • Gość: monia Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 22:13
      szkola nr 25 na wyczerpach. do dzisiajszego dnia pamietam jak w-f odbywal sie
      na swietlico-klaso-jadalnio-sali gimnastycznej. nie zapomne ile razy nam sie
      zdazalo poslizgnac na resztkach obiadu :/ brrr moje dziecko napewno nie pojdzie
      do tej szkoly , i napewno w koncu szkole zamkną bo nie bedzie chetnych. oby tak
      dalej, poprostu super.
      • Gość: kamil Re: Ile Szkół Podstawowych w Czewie nie ma sali g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.06, 11:01
        Ciekawe co na to kandydaci na prezydenta? Może łaskawie Redakcja Gazety
        Wyborczej zainteresowałaby się tym tematem?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka