ulises_czvva
26.11.06, 23:09
Przez wszechobecne chamstwo i trollizm panujący na tym forum zostałem zmuszony
do komentarza niepełnych wyników wyborów.
Mimo iż są nieoficjalne to cieszę się serdecznie z wyniku jaki uzyskał Pan
Prezydent.Rozważam zapisanie się do PIS gdyż jest to partia Prawa i
Sprawiedliwości społecznej gwarantująca wszystkim potrzebującym to czego od
nań oczekują.
Polska sprawiedliwa to jedna Polska