IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 22:30

Re: Warto przypomnieć...
Autor: Gość: xx IP: *.icis.pcz.pl
Data: 14.12.06, 22:19 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz

------------------------------------------------------------------------------
--
W Czestochowie - przy innej skali niz np. w Warszawie czy Katowicach - tez
sie
ostatnio nigdy tyle nie budowalo co ostatnio.

A to ze cos sie zmienilo w nastawieniu inwestorow do Czestochowy, niech
swiadcza:

- Galeria po Merkurym

- wykup terenu na "wyspie" na Galerie Nadwarcianska

- coraz bardziej realna inwestycja w Browarze

- teraz ta duza inwestycja w elektrowni

- Huta tez krok po kroku zmienia swoje oblicze - inwestuje i zwieksza
produkcje

- TRW - najbardziej cieszy mnie Centrum Inzynieryjne i Centrum Finansowe - to
jednak nowa jakosc

Oczywiscie nie wszytsko zostalo zrealizowane i nie mozna jeszcze mowic o
przelomie.

Ale cos sie zmienia w nastawieniu inwestorow do Czestochowy, w rankingach
atrakcyjnosci miasto zaczyna wypadac przyzwoicie. Ja powiem ze nawet takie
rzeczy jak zmieniajace sie centrum miasta tez ma jakis wplyw na to
zainteresowanie - ktos sie moze z tego smiac, ale dobrze wiem ze kapitalisci
tez sa ludzmi.

Oczywiscie nie mozna zasypiac gruszek w popiele i mowic ze jest OK - wciaz
nasze miasto jest na dorobku pod tym wzgledem i nie jest to wciaz sytuacja
odpowiadajaca naszym aspiracjom. Ale ogolna atmosfera i nastawienie
inwestorow
do Czestochowy zaczyna ulegac zmianie - zaczynamy byc dostrzegani.

I na koniec - agresywna, jak piszesz promocja, jest caly zcas niezbedna.




Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka