Gość: andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 21:42 ale przewodniczący PO się pluje niestety wygonić wszystkich tylko ja i kolesie niech zostana oczywiście ci co mnie popierają a wtedy wam udowodnie jak sie ukłasda dla siebie i kolesi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kaczor Re: PO się pluje IP: 212.87.244.* 16.12.06, 02:26 Gość portalu: andrzej napisał(a): > ale przewodniczący PO się pluje niestety wygonić wszystkich tylko ja i > kolesie niech zostana oczywiście ci co mnie popierają a wtedy wam > udowodnie jak sie ukłasda dla siebie i kolesi Spieprzaj Dziadu! Odpowiedz Link Zgłoś