Dodaj do ulubionych

PO się pluje

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 21:42
ale przewodniczący PO się pluje niestety wygonić wszystkich tylko ja i
kolesie niech zostana oczywiście ci co mnie popierają a wtedy wam
udowodnie jak sie ukłasda dla siebie i kolesi
Obserwuj wątek
    • Gość: Kaczor Re: PO się pluje IP: 212.87.244.* 16.12.06, 02:26
      Gość portalu: andrzej napisał(a):

      > ale przewodniczący PO się pluje niestety wygonić wszystkich tylko ja i
      > kolesie niech zostana oczywiście ci co mnie popierają a wtedy wam
      > udowodnie jak sie ukłasda dla siebie i kolesi


      Spieprzaj Dziadu!

      • Gość: megi Re: PO się pluje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.06, 12:34
        ot co !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka