Gość: Docent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 22:53 Bardzo dobrze, i oby tak dalej!!!!!! Może w końcu rozruszają tę wiochę ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 22.12.06, 23:08 Bedzie tak jak z Cinema City :)) To dobry biznes dla inwestora - tutaj dodatkowo ma jeden wielki atut - znakomicie polozony i duzy teren. Na inwestycji zyska caly ten kawalek miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :/ Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.06, 23:48 zaczyna mnie to wszystko wkurzać, jak tak dalej pójdzie, to Wrona znowu wygra wybory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bb Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 00:00 Powyzszy komentarz mnie totalne dobil... Czlowieku! Czy ty bys chcial zeby przez 4 lata nic sie nie dzialo aby Wrona przegral? Skoro buduja nowe galerie, powstaja kolejne inwestycje itd. to powinnismy sie cieszyc niezaleznie od tego kto jest prezydentem!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dn zmieniam zdanie - brawo wrona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 01:12 po takim debilnym stwierdzeniu widze ze albo wrona albo debile którzy na złośc sobie odmroza sobie i innym uszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vox populi i zostanie na piątą kadencję, bo jest dobry IP: *.eranet.pl 23.12.06, 16:27 złych prezydentów już mieliśmy (rozpondek, janik, maras) i było źle a skończyło się na marasmie. Od czterech lat rusza ta lokomotywa... Jak dobry prezydent to i po piątej kadencji będzie miał zapewnioną reelekcje. Brawo Panie Prezydencie Wrona! Gratuluje coraz bardziej spektakularnych sukcesów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: i zostanie na piątą kadencję, bo jest dobry IP: *.realestate.net.pl 24.12.06, 14:07 Jestes kolego zabawny. O możliwości prowadzenia inwestycji decyduja radni, a nie prezydent. I Galerię nie buduje miasto, ani Wrona tylko buduje firma prywatna - GTC! Zatem nie podpinaj zasług Wrony pod coś, co nie jest zalezne od niego. Za tą galerięnależy podziekowac tylko i wyłacznie GTC oraz radnym jesli się zgodzą na jej budowe w postaci uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: i zostanie na piątą kadencję, bo jest dobry IP: *.icis.pcz.pl 24.12.06, 14:28 O mozliwosci takiej inwestycji w duzym stopniu decyduje ocena sytuacji miasta w ktorym cos sie buduje i perspektyw jego rozwoju. W tym sensie jest to zasluga zarowno mieszkancow, jak i wladzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dn Re: i zostanie na piątą kadencję, bo jest dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 15:19 popieram. wrona jest cool reszta to ciniasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ty tak uważasz Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 12:26 ja wcale tak nie myślę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 00:08 W lutym już pewnie zobaczymy projekt nowej galerii. Wspaniale! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antymonotematyczny Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 00:09 Oby nie byl to pomnik Jana Pawła II. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RA Ogrodowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 01:11 Opisana zmiana organizacja ruchu moze pozwolic na zamkniecie czesci ulicy Ogrodowej. Odcinek pomiedzy placem Daszyńskiego a tym przy katedrze. Fajny by był taki mały deptak w centrum miasta. Z tego odcinka ulicy mogloby powstac naprawde klimatyczne miejsce. Co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vtr Re: Ogrodowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 01:13 wszystko dozwolone co niezabronione Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rs Re: Ogrodowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 15:15 pomysł ciekawy ale obawiam sie, że właściciele tamtejszych sklepów nie byli by za. Skoro właściciele knajp z III aleji nie chcieli by zamykać ją dla ruchu bo to zniechęci klientów (po kufelku albo dwóch za kółko, czemu nie...) tym bardziej nie zgodzą się na to sprzedawcy komputerów czy lodówek. Faktem jest że stare miasto aż prosi się by przerobić je na zagłębię rozrywkowo-knajpiane. Taki podział wieluńska i III aleja strefa dobrego jadła i kultury a I aleja i stare miasto knajpy i kluby nie był by taki zły. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RA Re: Ogrodowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 15:30 Parkingi sa na placu wiec mozna dojsc te 100 czy 200 m. Samochody z dostawami maja prwo wjazdu nawet na rynek w Krakowie wiec tu moze byc tak samo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotek@tuptus.org Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 03:13 zyje od swoich 30 lat w Krakowie, tam tez w części starej, XIXwiecznej powstało monstrum galeria Krakowska, brawo medaliki, róbcie podobne bezguście na swej głównej Alei... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaar Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 07:59 Widocznie "krakusie" nie byłeś nigdy w Częstochowie i nie wiesz co obecnie znajduje się w miejscach inwestycji...ale Wawelu WAM chyba nie rozbiorą, chociaż wybraliśći Prezydenta z "starej jedynie słusznej władzy" i nawet w PO o kandydatów na Prezydenta Krakowa dochodziło do wielkich bitew. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toni Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.org 23.12.06, 09:59 I będzie was stać na kupowanie w galeri- napewno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamilek Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 10:05 Najwyżej będziemu kupować u Ciebie, tylko powiedz która z budek na placu belcerowicza jest Twoja :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaar Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 11:18 Bardzo trafiony komentarz kamilka. Brawo !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 11:35 Z niektórych ludzi to są naprawde poj**y niesamowite, co by im nie zaproponować to taki ciul musi wejść na internet i pokazać całemu swiatu że on na swoje stanie zawsze rpzeciwne do ogółu eh. Pana z krakowa nikt o zdanie nie pytał, skoro niektórzy tutaj obecni są przeciwni stworzeniu tego centrum to ja im nraprawde społczuje, wolicie żeby zostało tak jak jest teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotek@tuptus.org Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 19:31 a co tu ma do rzeczy majchrowski lub po.a Medalikowo trochę znam. to fakt, że merkury to ni9c szzególnego ale galeria będzie mimo to czyms szpetnym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PeQ- Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 12:12 > monstrum galeria Krakowska, brawo medaliki, róbcie podobne bezguście na swej > głównej Alei.. Yyyy a od kiedy Krakowska jest glowna aleja Czestochowy? Albo chociaz reprezentacyjna ulica? A moze o aleje WP Ci chodzi? Jak dla mnie to ta galeria przy alejach NMP stac nie bedzie ;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 23.12.06, 15:07 Galeria u nas powstanie na pustkowiu, poza centrum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 12:17 czas najwyższy rozpocząć tę inwestycję ! pamiętam jej przygotowania gdy uczęszczałem do college na Targowej :) ha ha baaardzo dawno temu ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j. Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 13:03 I dobrze. Coraz bliżej, coraz lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smerf Powstanie Krakowska bis IP: *.realestate.net.pl 23.12.06, 16:59 Czy zasypując kanał Kohna przewidywano, że będzie arterią komunikacyjną? Chyba nie, bo zrobiono by to fachowo. Teraz to już będzie zmartwienie inwestora albo miasta jesli przejmie to "na siebie" co zrobić z tym wysypiskiem gruzu. Tak gospodarzy się miastem jeśli nie ma żadnej wizji a plany zagospodarowania powstają za "5 dwunasta" Parę dni temu pisano o planie dla Rakowa (rejon Gajowej) opracowywanym juz 5 lat!. Szkoda że przyszłośc miasta sprowadza się do kostki na III Alei zamiast funkcji jaką pełnic ma ta czy inne części miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 23.12.06, 20:31 Chociaz raz bys nie gderal - w koncu bedziemy mieli znakomita inwestycje w miejscu gdzie do tej pory sa gruzy i wysypiska. Poza tym ida Swieta :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smerf Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.realestate.net.pl 23.12.06, 22:08 Spacerując po Alejach nie wiesz w jaki sposób zasypano kanał. Ida Świeta zrób sobie dłuższy spacer i wtedy sam zrozumiesz że na tym czymś nie da się ot, tak zbudowac porzadnej ulicy. Wystarczyło pomysleć nim zasypano ów element (kanał) mogący uatrakcyjnić teren, a jesli zasypywano to nie robić z tego gruzowiska. We Wrocławiu, o którym tyle się piszena forum, miasto też powoli wraca ku wodzie. (Inwestycje na wyspie Słodowej, odbudowa nabrzeży, przebudowa Grodzkiej z wiszącym chodnikiem itd). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 23.12.06, 22:45 Zasypanie kanalu bylo z pewnoscia bledem - dokonalo sie w epoce marasmu, z ktorego Czestochowa tak ciezko wychodzi - dobrze ze wreszcie zaczynaja byc widoczne wyniki tego wychodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smerf Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.realestate.net.pl 23.12.06, 22:53 Szansa na nową inwestycję Tomasz Haładyj2005-06-21, ostatnia aktualizacja 2005-06-21 23:01 " To dawna wyspa, oblana niegdyś z jednej strony Wartą, a z drugiej kanałem Kohna. Jeszcze dziesięć lat temu architekci postulowali, by w miejscu zamykanych tam fabryk utworzyć malowniczą dzielnicę mieszkaniową, a może nawet kampus uniwersytecki. Marzenia prysły jak bańka mydlana, gdy firma Dimeg Bielańska Investment kupiła nieczynną papiernię, a potem zburzyła i ją, i osiedle fabryczne w sąsiedztwie. Za zgodą magistratu zasypała też kanał, likwidując częstochowską osobliwość, czyli wyspę w środku miasta. " To niestety potwierdza moją wcześniejszą opinię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcyś_czwa Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 21:23 95 procent tekstów napisanych przez niego jak dla mnie mozna wyrzucic do kanału kohna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fkjsdfkaljgh Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.06, 11:27 do smerfa trafiłeś w dziesiątkę, mam to samo zdanie w tym temacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ff Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 21:21 a wiesz chłopczyku który to prezydent zasypał bo nie wrona głabie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 17:28 I dobrze niech coś w końcu robią bo miasto sie nam wyludni i wtedy bedzie tu prawdziwa wieś. Jak nie bedzie jakiś ciekawych inwestycji w pracy ludzie pouciekają do molochów typu Wrocław gdzie i owszem jest co robić i dużo sie dzieje ale niech ktoś sprobuje przejechać przez Wrocław z jednego miejsca w drugie w mniej niz 2 godziny w południe. Życie tam polega tylko na łażeniu do roboty i staniu w korkach jak sie jedzie do i z pracy. Częstochowa jest o dziwo lepiej zorganizowana i ma lepsze szlaki komunikacyjne niż wieksze polskie miasta. Trzeba tylko dużych inwestycji, które przyciągają kolejne i kolejne i pracę dla ludzi wtedy coś z tego będzie. Trzymam kciuki żeby jak najszybciej ruszono z budową. Nie każdy mówi co mu sie podoba ale teraz w Częstochowie może być tylko lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Docent Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 19:30 Brawo!!!! Trafiony komentarz, a Tym, którym się nowa inwestycja nie podoba, to niech się przejdą obecnie Krakowską(tylko niech nie biorą ze sobą pieniędzy, kluczy i telefonów komórkowych...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 23.12.06, 20:28 Stare legendy o tym ze jak niebezpiecznie jest na Krakowskiej - ulica jak ulica -ani bardziej ani mniej niebezpieczna niz inne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 10:34 a Tym, którym się nowa inwestycja nie podoba, to niech się > przejdą obecnie Krakowską(tylko niech nie biorą ze sobą pieniędzy, kluczy i > telefonów komórkowych...) Tak jakby na innych dzielnicach nikogo nigdy nie okradli i nigdy nikt po mordzie nie dostał. Śmieszą mnie takie komentarze ludzi, którzy Krakowską znają tylko zza szyb autobusu lub samochodu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 26.12.06, 14:19 Zgadzam sie z Toba - Krakowska jest normalna ulica. Calkiem fajna. Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotek@tuptus Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 19:35 co do ciągów komunikacyjnych to nie jest dobrze, bo i korki na wąskich ulicach są i światła co przecznica itp itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kjfgsgdlfu Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.06, 11:38 do ja. W Częstochowie układ komunikacyjny jest beznadziejny, afunkcjonalny, jeżdzi się fatalnie, odnosi się wrażenie że lokalizację dróg są projektowane przez szachistów, których ulubionymi figurami są koniki szachowe, nawet dodam więcej szachiści którzy znają tylko koniki szachowe. Zawiły, nie dający możliwości rozwoju miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedi Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 21:26 to co jest jest od wieków. wtedy nie było samochodów partafiani. a w innych miastach tez nie jezdzi sie po rynku. spróbujta wjechac do Poznania hahahahah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kwadrat Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 20:44 Szkoda że dopiero teraz chcą budowac tą galerię. Ona powinna powstać przynajmniej 5 lat temu!!! Moi dziadkowie mieszkali na papierni i zostali "przesiedleni" do innego lokum. Ja nie jestem zadowolony ze zburzyli papiernię bo mam z tamtąd(dzieciństwa) bardzo miłe wspomnienia, ale skoro już zburzyli Papiernię to chociaz dobrze ze teraz się za to wzieli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytajaca Manufaktura ala Dimeg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 09:14 Szkoda ze nie istnieje Papiernia ,, zawsze mozna byłoby ja wykorzystac podobnie jak w Łodzi -Manufaktura. Moze przy okazji zacznie cos sie dziac na terenie dawnego Elanexu ..i tamtych terenów .. swietnie usytuowanych wsród zieleni . Przeciez Wełnopol juz jest częsciowo zagospodarowany .. a to tez była straszna ruina , czas na nowe ...i odnowe. Ciekawe jak sie do Galerii CTWA ma stosunek kupców z Hal Targowych Warta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesio Re: Manufaktura ala Dimeg IP: *.org 24.12.06, 12:09 Podaje zdjecie jak kiedys papiernia wygladala: czestochowa.ws/zdjecia/036_fabryka_warta.jpg szkoda ze ja zburzyli, moze byc cos fajnego z tego zrobili, z klimatem. Wiecej starych zdjec na www.czestochowa.ws Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rs Re: Manufaktura ala Dimeg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 20:52 Papiernia wyglądała zajefajnie. Marasm za dopuszczenie do wyburzenia takiego budynku i zasypania kanału powinien sie smażyć w piekle... Odpowiedz Link Zgłoś
adrian_borys GTC 24.12.06, 12:16 w końcu na zakupy nie trzeba będzie jeździć do Katowic czy Łodzi, co w tej chwili jest często praktykowane. Oby tylko miasto dopilnowało właściwego wyglądu centrum no i odpowiednich rozwiązań komunikacyjnych i wszyscy będziemy zadowoleni. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bik Re: GTC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 00:53 Jestem w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu minimum raz na dwa tygodnie i nigdy tam nie robię zakupów (mimo wyjazdów służbowych zasze mam na to czas)bo się nie opłaca. I nie przesadzaj adrian-borys bo w Częstochowie też można kupić fajne rzeczy za dużo mniejszą kasę Odpowiedz Link Zgłoś
joe2002 Re: GTC 28.12.06, 21:00 drobna uwaga: to, że Ty nie robisz tam zakupów nie znaczy, że nikt tam ich nie robi. Sam mam wielu znajomych którzy tak właśnie robią. i nie napisałem nigdzie, że w Częstochowie nie można kupić fajnych rzeczy... Jeśli dzięki Galerii choć trochę więcej pieniędzy zostanie u częstochowskich przedsiębiorców to należy się cieszyć. pozdrawiam, Adrian Boryś vel joe2002 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trysghdsfg Re: GTC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.06, 14:49 a ja bym wolał żeby miasto nie przeszkadzało firmie GTC, czego wszystkim życzę na ten nowy rok HEJ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: GTC IP: *.icis.pcz.pl 26.12.06, 14:56 Dlaczego wolal ? Czyzby miasto przeszkadza ? Do tej pory przynajmniej wrecz wspiera - w danym wypadku zreszta slusznie - zablokowalo powstanie hipermarkietu kolo OBI, ktory tak czy inaczej bylby konkurencja dla nowej Galerii, w ktorej powstanie rowniez spory obiekt tego typu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FRes Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.06, 23:37 mam Nowe Info!!!!! www.joneslanglasalle.pl/en-gb/properties/Retail/Galeria+Czestochowa+Dec06+offer.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kulka Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 02:05 Na serio niezle... Trzymam kciuki oby jak najszybciej to wybudowali!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf sam jestes głabie wiocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 22:53 nie bedzie mi tu byle kto pluł do talerza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miastowy Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.06, 15:31 przeciez te pijaczki z krakowskiej i ogrodowej rozkradną ta galerie!!!hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 31.12.06, 16:03 Galeria znakomicie zmieni obraz tej czesci miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 31.12.06, 16:03 Galeria znakomicie zmieni obraz tej czesci miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smerf Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.realestate.net.pl 31.12.06, 17:10 Obraz miasta to zmieni ale Galeria Merkury szczególnie po wybudowaniu ulicy i i opracowaniu przez miasto planu zagodpodarowania centrum miasta aby "wizjonerstwo" przetworzyc na działania. Tak uczyniły Toruń, Gdańsk, Wrocław, itp. Chyba słuszny kierunek do naśladowania. Czy ktoś po 8 latach rzadów juz p Wrony wie w jakim kierunku zmierza centrum miasta??. Najlepszym pryzkładem czy na pl. Balcerowicza lub w okolicy ma byc parking a jesli to jaki. W innych miastach dawno ustalono co i gdzie a teraz trwa realizacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REX Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.07, 15:28 super powstanie galeria znanej firmy gtc . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.icis.pcz.pl 02.01.07, 18:50 Bylem tam dzisiaj zeby na wlasne oczy zobaczyc lokalizacje na ktorej powstanie Galeria. To wielka szansa dla tej czesci miasta na rewitalizacje i ucywilizowanie - ten teren praktycznie "wchodzi" w Stare Miasto. To jest jego wielka zaleta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zz Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 21:30 wspaniale! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henryk P. Re: Powstanie Krakowska bis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.07, 22:31 niewolno do tego dopuścić bo znowu po przegra wybory Odpowiedz Link Zgłoś