Dodaj do ulubionych

Atrakcyjny final WOSP !!!

IP: *.icis.pcz.pl 03.01.07, 19:37
Zapowiada sie super - Nefre, Lion Vibrations i Proletaryat.

Warto pojsc na plac Bieganskiego w nastepna niedziele i wrzucic cos do puszki.

Brawa dla organizatorow !!
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Re: Atrakcyjny final WOSP !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.07, 19:51
      Nie będzie loterii fantowej?
      • Gość: xx Re: Atrakcyjny final WOSP !!! IP: *.icis.pcz.pl 03.01.07, 19:58
        Nie wiem - przeczytaj sobie caly artykul w internetowym wydaniu GW.
      • Gość: ja;p Re: Atrakcyjny final WOSP !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.07, 00:32
        bedzie bedzie ;]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka