Gość: xx IP: *.icis.pcz.pl 03.01.07, 19:37 Zapowiada sie super - Nefre, Lion Vibrations i Proletaryat. Warto pojsc na plac Bieganskiego w nastepna niedziele i wrzucic cos do puszki. Brawa dla organizatorow !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Paweł Re: Atrakcyjny final WOSP !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.07, 19:51 Nie będzie loterii fantowej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Atrakcyjny final WOSP !!! IP: *.icis.pcz.pl 03.01.07, 19:58 Nie wiem - przeczytaj sobie caly artykul w internetowym wydaniu GW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja;p Re: Atrakcyjny final WOSP !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.07, 00:32 bedzie bedzie ;] Odpowiedz Link Zgłoś