fiooona 13.03.07, 08:52 Czy orientuje się ktoś może ile czeka się na wyrobienie paszportu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zielona Trawka Re: Paszport IP: *.czest.pl 13.03.07, 09:32 Ale zawsze możesz złożyć wniosek o przyśpieszenie wydania. Mój paszport zrobili w ciągu tygodnia. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dale Re: Paszport IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 16:17 podobno w tej chwili nie ma możliwości przyspieszenia wydania paszportu:( czeka się około 3-4 tygodnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M.P Re: Paszport IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.03.07, 21:50 To prawda w tej chwili nie ma możliwości przyspieszenia. Ja czekałem dokładnie 12 dni od złożenia a miałem czekać ok 20-23 dni także bardzo szybko, szybciej niż się spodziewałem...pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Re: Paszport IP: 212.160.86.* 13.03.07, 22:47 Zgodnie z art. 35 kpa cytuje: "§ 1. Organy administracji państwowej obowiązane są załatwiać sprawy bez zbędnej zwłoki. § 3. Załatwienie sprawy wymagającej postępowania wyjaśniającego powinno nastąpić nie później niż w ciągu miesiąca, a sprawy szczególnie skomplikowanej - nie później niż w ciągu dwóch miesięcy od dnia wszczęcia postępowania, zaś w postępowaniu odwoławczym - w ciągu miesiąca od dnia otrzymania odwołania." Czyli wychodzi na to, że max miesiąc, ale to też zależy od dobrej woli pań urzędniczek, czy znajdą chwilkę między piciem kawy na przesłanie naszych dokumentów... Odpowiedz Link Zgłoś