Gość: bobik IP: *.apus-net.pl 15.03.07, 22:05 Tak trzymac-Dziki pozdrawiam i czekam na płytę-bartocha Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lir Re: Płyta zespołu Drake IP: *.icis.pcz.pl 16.03.07, 11:05 Mam nadzieje, ze na plycie znajdzie sie "O chłopcu co się morza trochę bał" :) Dobrze slyszec, ze sie chlopaki rozwijaja, zwlaszcza, ze graja na najlepszym poziomie. Jezeli bedziecie mieli okazje wybrac sie na ich koncert nie pozalujecie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Płyta zespołu Drake IP: 83.2.142.* 17.03.07, 09:24 Ta piosenka jest na płycie;)a oprócz tej jeszcze sporo innych fajnych... Gratuluję chłopaki:* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesio Re: Płyta zespołu Drake IP: *.org 17.03.07, 15:38 Wczoraj ladnie zagrali w tawernie na Sw Patryka. Nic jak zyczyc im dalszych sukcesow!. Odpowiedz Link Zgłoś