Dodaj do ulubionych

Płyta zespołu Drake

IP: *.apus-net.pl 15.03.07, 22:05
Tak trzymac-Dziki pozdrawiam i czekam na płytę-bartocha
Obserwuj wątek
    • Gość: lir Re: Płyta zespołu Drake IP: *.icis.pcz.pl 16.03.07, 11:05
      Mam nadzieje, ze na plycie znajdzie sie "O chłopcu co się morza trochę bał" :)
      Dobrze slyszec, ze sie chlopaki rozwijaja, zwlaszcza, ze graja na najlepszym
      poziomie. Jezeli bedziecie mieli okazje wybrac sie na ich koncert nie pozalujecie :)
      • Gość: :) Re: Płyta zespołu Drake IP: 83.2.142.* 17.03.07, 09:24
        Ta piosenka jest na płycie;)a oprócz tej jeszcze sporo innych fajnych...
        Gratuluję chłopaki:*
        • Gość: Lesio Re: Płyta zespołu Drake IP: *.org 17.03.07, 15:38
          Wczoraj ladnie zagrali w tawernie na Sw Patryka. Nic jak zyczyc im dalszych
          sukcesow!.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka