Gość: Piter IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 11:08 Co lepiej kupic cheesburgera czy małą pizze Aro też za 2zł?? kurcze trudny wybór Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Re: Pizza czy cheesburger IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 11:10 frytki karbowane 750g z lidla za 2,29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frogman Re: Pizza czy cheesburger IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 14:49 rzeczywiście masz problem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liliana Re: Pizza czy cheesburger IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.07, 21:10 facet ale masz problem weż sie lepiej do roboty i nie zasmiecaj ekranu tu są powarzniejsze problemy a nie twoja zakichana pizza>>> Odpowiedz Link Zgłoś
herminatorr Re: Pizza czy cheesburger 19.04.07, 21:42 po pizzy jest lepsza kupa. Odpowiedz Link Zgłoś