Dodaj do ulubionych

Pizza czy cheesburger

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 11:08
Co lepiej kupic cheesburgera czy małą pizze Aro też za 2zł?? kurcze trudny wybór
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Pizza czy cheesburger IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 11:10
      frytki karbowane 750g z lidla za 2,29
    • Gość: frogman Re: Pizza czy cheesburger IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 14:49
      rzeczywiście masz problem
      • Gość: liliana Re: Pizza czy cheesburger IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.07, 21:10
        facet ale masz problem weż sie lepiej do roboty i nie zasmiecaj ekranu tu są
        powarzniejsze problemy a nie twoja zakichana pizza>>>
    • herminatorr Re: Pizza czy cheesburger 19.04.07, 21:42
      po pizzy jest lepsza kupa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka