Gość: JAKAK
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.05.07, 19:59
Czy ktoś mnie poprze. Bo ze mną do grupy chodzi a raczej chadza chłopak który
w semestrze pokazuje się 2 4 razy i wszystko i tak zalicza a ja chodzę cały
czas. Apeluję o skreślanie takich ludzi.
P.S PCZ WZ ZiIP