Dodaj do ulubionych

Co z tą uczelnią????

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 19:59
Czy ktoś mnie poprze. Bo ze mną do grupy chodzi a raczej chadza chłopak który
w semestrze pokazuje się 2 4 razy i wszystko i tak zalicza a ja chodzę cały
czas. Apeluję o skreślanie takich ludzi.
P.S PCZ WZ ZiIP
Obserwuj wątek
    • Gość: Fun Re: Co z tą uczelnią???? IP: 212.87.241.* 10.05.07, 20:04
      A może ma indywidualny tok nauczania?
    • Gość: ja Re: Co z tą uczelnią???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 20:16
      no własnie
    • Gość: lizka Re: Co z tą uczelnią???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 20:17
      hmm...
      jeśli za obecności chcesz dostawać zaliczenia to może do przedszkola wróć:/
      jesli ten chłopak daje rade to jego sprawa
      • Gość: Boss Re: Co z tą uczelnią???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 20:26
        moze jest bystry jak woda w kiblu i daje rade
        jego sprawa panie zazdrosnik
        studia to nie podstawowka
        • Gość: metal cały ten Wasz wydział zarządzania to żart <LOL> IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 21:21
          jak w temacie
      • Gość: JAKAK do lizka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 16:12
        ja nie dostaję za chodzenie jeśli o to chodzi jestem w pierwszej 10 w rankingu
        na 200 osób. Ale wg regulaminu studiów aby uzyskać zaliczenie nie można mieć
        opuszczone wiecej niz 50%.
        • Gość: lizka Re: do lizka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 17:36
          jeżeli masz potrzebę, aby Twoja wiedza odzwierciedlała się w ocenach
          i obecnościach, to Twoja sprawa, godne pochwały ;)

          ale chyba zazdrość przez Ciebie przemawia,
          bo co Ci przeszkadza, że ktoś kto nie uczęszcza na zajęcia regularnie
          dostaje zaliczenia... a może ten ktoś jest na 9,
          a nie na 10 miejscu na 200 osób ? ;P

          różni ludzie- różna zdolność do przyswajania wiedzy

          poza tym, studiują przeważnie ludzie dorośli,
          którzy nie koniecznie mogą cały swój czas poświęcic na naukę,
          często mają rodziny lub pracują, chociażby dorywczo

          zrozummy się dobrze,
          ja nie popieram przepychania nieuków,
          ale 'ściganie' za brak obecności nijak się ma do faktycznego stanu
          czyichś umiejętności
          • Gość: JAKAK Re: do lizka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 10:01
            o.k.Spoko ale gość wczoraj pojawił się pierwszy raz na zajęciahc w tym
            semestrze. Spoko można pracować dorywczo o.k. Ale nie chodzić do regularnej
            pracy jak on> wtedy idzie się na zaoczne.Ja całego swojego czasu nie poświęcam
            na naukę ale na uczelni spędzam dużo czasu. Dodam że mnie też rodzice nie
            utrzymują. PA PA POZDRAWIAM P.S. Myślałam że ktoś tutaj mnie zrozumie ale się
            myliłam> Dobrze niech ma też mgr inż jak ja.I ja nie jestem na 10 miejscu tylko
            w pierwwszej 10.
    • Gość: K2 to studia !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.07, 23:33
      jeśli wszystko zalicza to jego sprawa, nie rozumiem o co ci chodzi:O??
      • Gość: realista Re: to studia !!! IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.07, 06:04
        Zbuntuj się i zacznij przychodzić tylko na egzaminy i zaliczenia :)
    • Gość: W Re: Co z tą uczelnią???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.07, 13:00
      To jest normalne. Uczelnie otwarły się dla wszytskich i są efekty. Wielu ludzi
      po prostu robi studia a nie studiuje. Kilka lat temu jak studiowałem też takich
      ludzi było w cholerę ... nawet notatek nie mieli, pojawiali się sporadycznie,
      łazili za prowadzącymi i jakoś tam te studia pokończyli. Potem mówi się że
      uczelnia nie ma renomy ... a prawdza jest taka, że każdy ma to po prostu gdzieś
      i studenci i uczuelnie. Na studiach płatnych skreślenie takie studenta to
      strata finansowa dla uczelnie więc się to toleruje ....
    • Gość: Ooooopss Re: Co z tą uczelnią???? IP: 80.54.170.* 11.05.07, 16:00
      A Ciebie jeszcze nie zaliczył (oops) i stąd ta frustracja???:D:D:D
    • Gość: angrusz Re: Co z tą uczelnią???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.07, 17:14
      Ale ma kasę bo nie wierzę że się nauczył .
    • Gość: on do JAKak IP: *.man.czest.pl 13.05.07, 16:34
      hahahah 10 na takim kierunku,też masz powody do podniecania się:-).żal Ci dupę
      sciska,a kto Tobie każe chodzić na zajęcia i co Cie obchodzą inni?na studiach
      oprócz wiedzy liczy sie szczęscie. . .
      • Gość: dona Re: do JAKak IP: 80.54.171.* 15.05.07, 10:07
        to jest pewnie jakas kujonka jakich jest pelno rowniez w mojej grupie i zazdrosc przez nia przemawia.ja pracuje studiuje i na zajecia tez nie chodze zawsze,tam gdzie nie musze nie chodze a zaliczam wszystko i egzaminy zdaje lepiej od nich po czym rowniez slysze podobne komentarze ze skoro nie chodzilam to czemu zaliczam.po prostu mnie nie potrzeba wiele czasu na nauke nie musze kuc po nocach,mnie wystarczy pare minut.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka