Gość: angrusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 12:34 skąd tyle grubych dzieci . Nie czują , że to niezdrowe i nieestetyczne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hmm Re: grubasy IP: *.tktelekom.pl 05.08.07, 12:38 Bedzie coraz wiecej :)Mutanty wypasione na sztucznym zarciu ,napojach i innym gownie:) Reklama robi swoje hahah... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agra1 Re: grubasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 12:46 Tu nie ma się z czego śmiać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm Re: grubasy IP: *.tktelekom.pl 05.08.07, 12:48 Po prostu trzeba umiec odmowic dziecku pewnych rzeczy... Nie spelniac wszystkich jego zachcianek i kaprysow i zywic zdrowo. Niestety niektórzy nie potrafia tego zrozumiec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakrętka angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 12:57 ..dostał kosza i od tej pory ma obsesję na punkcie tego, co jest pulchne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alla Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: 212.87.241.* 05.08.07, 13:25 bardzo zabawne; otyłość jest przyczyną wielu chorób, ograniczeń fizycznych oraz kompleksów; za otyłość dzieci odpowiadają rodzice (jeżeli przyczyną nie są różnego rodzaju choroby czy leki) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nogahitlera Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 13:30 guzik prawda, że rodzice! a dziadkowie to nie?mojemu chrześniakowi rodzice zabraniają jedzenia cukierków, a dziadek przynosi ich pełne kieszenie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 21:46 A starsze pannice . Zeby odsłaniac pępek to trzeba miec brzuch a nie bebech . Ślepe czy co ?? !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anty-Angrusz Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 22:09 nie podoba ci się to nie patrz bałwanie... nic ci się nie podoba jak widzę i czytam Twoje posty, jesteś jakimś wyjątkowym frustratem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Wyjątkowo się z angruszem zgadzam. A ty nie pluj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 18:50 tu jadem, jak cie facet denerwuje, omijaj jego posty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: allala Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: 212.87.241.* 06.08.07, 22:14 poziom twoich wypowiedzi... no cóż, wyraźnie opadł cholerny chodzący rzetelny ideał? niemożliwe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grubaska Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: 80.54.174.* 06.08.07, 22:48 no cóż nie każdy musi być szczupły:) ja nie mieszcze sie w rozmiar 38 tylko 44:) cieszę się dobrym zdrowiem i jestem sprawna fizycznie ( pływam, jeżdze na rowerach i chadzam po górach:) ) lubie dobre jedzonko i słodycze, no oczywiscie, że mogłabym przejsc na jakąs diete- cud ( ale w takowe nie wierze) , ale po co, akceptuje siebie i mam szerokie grono znajomych i często się usmiecham :) pozdrawiam tych szczupłych i tych grubszych P.S. ale co do pulchnych dzieciaków i sposobów ich żywienia to hmmmmmmmmm zgadzam sie z przedmówcami!!!!!!!!!!! Ja jako dziecko byłam szczupła :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.07, 07:32 ten cholerny brak silnej woli! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.iplus.com.pl 11.08.07, 15:06 a ty sliczny, młody, wysportowany ,szczypły .dlaczego tyle czasu spędzasz na forum . A może szybciej jowialny grubasek znajdzie swoją drugą połówkę ,niz taki tetryk jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fifi Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.iplus.com.pl 11.08.07, 15:11 z braku laku to poparzec miło >a potem wrednie pisać na forum . a chcialbys miec taka smakowitą leciutko pulchna kobitke , 85c czy wolisz 65AAA ty uweilbiasz rozmiar S .a ty głupku wiesz ile dziewczyn przez takie posty zachoruje na anoreksje ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alla Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: 212.87.241.* 07.08.07, 09:58 zmieniam na "dorośli" - ok? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 18:01 malutkie dzieci są żywione nale 10 12 lat to już widza co winni jeść a czego unikac . To dlaczego żrą ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolob Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.iplus.com.pl 11.08.07, 15:03 ludzie mogą być chudzi jak ty i grubaski jak ja Dla wszystkich jest miejsce na tej planecie /ja na kżięzyc wystrzeliłabym tych nietoleracyjnych .A moze by ich coś zeżąrło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.07, 09:33 Nie chodzi mi o tolerancję ale o dogadzanie sobie , chęć konsumowania , ot po prostu żarcia bez umiaru . Pewnych rzeczy nie będę tolerował . W pewnych granicach każdy jest trochę za gruby lub za chudy . Ale grubas pod którym nogi się iksują i do tego widzę , że ciągle żre . On jak się zestarzeje bedzie żądał opieki lekarskiej - ba za darmo - a to przecież jego wina . No i sprawy estetyki tez mają swoją wagę .Nie masz dobrej figury to nie pokazuj tych zwałków tłuszczu ,Nie chodź prawie nago po ulicy . Elementarne zasady przyzwoitośći . Granice tolerancji muszą być . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: angrusz kochał się w grubej dyni... IP: *.iplus.com.pl 01.09.07, 17:12 masz racje grubi do gazu .meldowac tylko tychktorzy mało jedzą i mało ważz .bierzmy przykład z Wrony ,bo już z blizniaków nie .A Rydzyk należy zawrócić na rogatkach miasta za tłusty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz szkoda zdrowia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 17:16 Do Jo : Widac po twoich postach jaka jest twoja metoda dyskusji . Szkoda zdrowia , nie tylko by byc grubym ale i dyskutować z tobą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agata Re: grubasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 09:02 Widuję wiele dzieci z nadwaga. Tylko trzeba wziąć jeszcze pod uwagę , że nie wszystkie to 'mutanty' wychodowane na sztucznym żarciu - córa mojej koleżanki jest po sterydach - dzięki temu przeżyła. I okreslenie 'mutant' jest tu co najmniej nie na miejscu. Więc nie generalizujmy. No tak, ale estetyka przcież najwazniejsza... Odpowiedz Link Zgłoś
agata.czest Re: grubasy 07.08.07, 09:07 Do postu mojej imienniczki dodam jeszcze , że żadne dziecko, ŻADNE, nie zasługuje na tego typu okreslenia - wyzywajcie rodziców jak już cos - bo zdrowe dziecko z nadwaga to ich wina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Herrminatorr lubie pulchne babki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 18:06 a jak tobie sie nie podobają, to chyba masz problem ze sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: up Re: grubasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 16:37 ciągle tyją a na plaży aż obrzydzenie bierze : zamiast ciała galareta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skuwka Re: grubasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 16:45 mnie dzisiaj wzielo obrzydzenie na widok jadacego bez koszulki żylastego chłopaka-kosci obciagniete skora. studenci medycyny mogliby na nim cwiczyc uklad kostny...fuj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: grubasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.07, 09:10 brak elementarnej samokrytyki i słabość woli - dogodzać sobie , konsumować coraz więcej chociaż to szkodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: grubasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.07, 17:38 Ktoś się podszywa pode mnie . Jestem krytyczny ale nie chamski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ija Re: grubasy IP: 212.87.241.* 09.08.07, 18:28 Angrusz podaj adres chce napisac,jestes ciekawym człowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś