Dodaj do ulubionych

nowa kawiarnia

IP: 89.174.23.* 01.09.07, 08:25
witam,czy slyszeliscie badz byliscie w tej nowej kawiarni obok salonu fryzjerskiego''Gawronscy''na ul Kosciuszki??
Obserwuj wątek
    • Gość: Anna Re: nowa kawiarnia IP: *.bu.edu 01.09.07, 08:29
      Tak byliśmy i zatruliśmy sie nieświeżymi ciastkami, szok!
    • Gość: bingo Re: nowa kawiarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 09:05
      Jak wystroj,obsluga,jakie ceny jest fajnie?
      • Gość: jurek Re: nowa kawiarnia IP: *.ins-info.biz 01.09.07, 09:09
        obsługa powolna, wystrój kiczowaty a ceny tak z 50% wyższe niz w innych
        lepszych knajpach. Zdecydowanie nie polecam. I kumpel sie tam zatruł ciastkiem.
        • Gość: bingo Re: nowa kawiarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 09:13
          A piwko jest? a muzyka na zywo?
          • Gość: jurek Re: nowa kawiarnia IP: *.aof.su 01.09.07, 09:17
            piwo jak wszędzie, muzyki na żywo nie zauważyłem.
        • Gość: Patrycja Re: nowa kawiarnia IP: *.centertel.pl 10.09.07, 18:27
          Byłam tam z rodziną i nic niepokojącego nie zauważyłam ,moje dzieci
          jadły desery lodowe , a ja ciasto . Chyba "gula" komuś skacze.
    • Gość: xxx Re: nowa kawiarnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.07, 09:20
      Alei Kościuszki, nie ulicy
      • Gość: . Re: nowa kawiarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 10:03
        jak tak poprawiamy to - przy ulicy o nazwie AL.T.Kościuszki.
      • Gość: kot Re: nowa kawiarnia IP: 89.174.23.* 01.09.07, 19:31
        nie badz taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie zwykłe przejezyczenie ;/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka