Gość: kot IP: 89.174.23.* 01.09.07, 08:25 witam,czy slyszeliscie badz byliscie w tej nowej kawiarni obok salonu fryzjerskiego''Gawronscy''na ul Kosciuszki?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Anna Re: nowa kawiarnia IP: *.bu.edu 01.09.07, 08:29 Tak byliśmy i zatruliśmy sie nieświeżymi ciastkami, szok! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bingo Re: nowa kawiarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 09:05 Jak wystroj,obsluga,jakie ceny jest fajnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: nowa kawiarnia IP: *.ins-info.biz 01.09.07, 09:09 obsługa powolna, wystrój kiczowaty a ceny tak z 50% wyższe niz w innych lepszych knajpach. Zdecydowanie nie polecam. I kumpel sie tam zatruł ciastkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bingo Re: nowa kawiarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 09:13 A piwko jest? a muzyka na zywo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: nowa kawiarnia IP: *.aof.su 01.09.07, 09:17 piwo jak wszędzie, muzyki na żywo nie zauważyłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patrycja Re: nowa kawiarnia IP: *.centertel.pl 10.09.07, 18:27 Byłam tam z rodziną i nic niepokojącego nie zauważyłam ,moje dzieci jadły desery lodowe , a ja ciasto . Chyba "gula" komuś skacze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: nowa kawiarnia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.07, 09:20 Alei Kościuszki, nie ulicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: nowa kawiarnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 10:03 jak tak poprawiamy to - przy ulicy o nazwie AL.T.Kościuszki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Re: nowa kawiarnia IP: 89.174.23.* 01.09.07, 19:31 nie badz taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie zwykłe przejezyczenie ;/ Odpowiedz Link Zgłoś