romanwat
06.11.07, 22:48
I dobrze,że w okolicy Istnieje taka miejscowość jak
Poczesna.Pamiętam jak kilka lat temu ktoś chciał budować market na
zaleczu Obi. Wtedy prezydent miasta z zapałem udowadniał,że
inwestycja zmniejszy zatrudnienie w mieście bodaj o 5 osób
i "wybrańcy ludu" przegłosowali, że marketu nie będzie.Oby wokół
miasta było więcej gmin gdzie rządzą ludzie o otwartych głowach,
pozbawieni lęków i fobi. Wtedy inwestor będzie mógł się odwrócić w
kierunku miasta i rządzącym nim pokazać "gest Kozakiewicza".