binczezjo 07.11.07, 20:19 szukam fajnej i niedrogiej imprezy,może ktoś może polecić Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wrona Re: sylwek2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.07, 20:48 Biegański może być ? Odpowiedz Link Zgłoś
aha123 Re: sylwek2007 07.11.07, 20:49 Polecam kulig w Piasku za Olsztynem.Bylam kiedyś, nie na sylwestrowym, ale i tak było super! Jeśli tylko będzie śnieg naprawdę WARTO!!! Tyle tylko, że nie wiem czy jeszcze ktoś to organizuje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt erosoman własny pokój , telewizor i kapcie IP: 213.76.167.* 07.11.07, 23:02 własny dom/pokój - koszt w zależności od metrów kwadratowych telewizor -jedynie abonament szampan w samotności - 8 zł Zaoszczędzisz na garniturze i butach. A rano nie ma kaca, wstanie sie wczesniej, wyprowadzi sie Azora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paula Re: własny pokój , telewizor i kapcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.07, 23:08 Zajebisty Sylwester nie ma co Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hiacynt Kusibab pod Ratuszem jest w miarę tanio IP: 213.76.167.* 08.11.07, 20:47 pod Ratuszem jest w miarę tanio. No ale trzeba uważać żeby nie wylądowała petarda na głowie, albo butelka po szampanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: pod Ratuszem jest w miarę tanio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.07, 06:53 to straszne ile jadu w ludziach..:C Odpowiedz Link Zgłoś
headcharge Re: pod Ratuszem jest w miarę tanio 09.11.07, 07:04 Bo to pewnie elektorat PISu Odpowiedz Link Zgłoś
kiq82 Re: sylwek2007 09.11.07, 08:42 Ja tam jade sobie w góry i polecam to innym. Odpowiedz Link Zgłoś