Dodaj do ulubionych

sylwek2007

07.11.07, 20:19
szukam fajnej i niedrogiej imprezy,może ktoś może polecić
Obserwuj wątek
    • Gość: wrona Re: sylwek2007 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.07, 20:48
      Biegański może być ?
    • aha123 Re: sylwek2007 07.11.07, 20:49
      Polecam kulig w Piasku za Olsztynem.Bylam kiedyś, nie na
      sylwestrowym, ale i tak było super! Jeśli tylko będzie śnieg
      naprawdę WARTO!!!

      Tyle tylko, że nie wiem czy jeszcze ktoś to organizuje?
    • Gość: emeryt erosoman własny pokój , telewizor i kapcie IP: 213.76.167.* 07.11.07, 23:02
      własny dom/pokój - koszt w zależności od metrów kwadratowych
      telewizor -jedynie abonament
      szampan w samotności - 8 zł
      Zaoszczędzisz na garniturze i butach.
      A rano nie ma kaca, wstanie sie wczesniej, wyprowadzi sie Azora.
      • Gość: Paula Re: własny pokój , telewizor i kapcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.07, 23:08
        Zajebisty Sylwester nie ma co
    • Gość: Hiacynt Kusibab pod Ratuszem jest w miarę tanio IP: 213.76.167.* 08.11.07, 20:47
      pod Ratuszem jest w miarę tanio. No ale trzeba uważać żeby nie
      wylądowała petarda na głowie, albo butelka po szampanie.
      • Gość: ania Re: pod Ratuszem jest w miarę tanio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.07, 06:53
        to straszne ile jadu w ludziach..:C
        • headcharge Re: pod Ratuszem jest w miarę tanio 09.11.07, 07:04
          Bo to pewnie elektorat PISu
    • kiq82 Re: sylwek2007 09.11.07, 08:42
      Ja tam jade sobie w góry i polecam to innym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka