Dodaj do ulubionych

Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców

    • Gość: znajomy Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 20:53
      Ludzie wy mapreawdę nie znacie prawdziwej roboty mam znajomego w
      waszym zakładzie i wiem że zle nie zarabiacie a to ze zakład się
      rozwija i ma dobrego gospodarza to widac z daleka potrzeba
      niektórych z pracowników WORD wysłac tam gdzie są kokosy do Angli
      czy Irlandi niech zobaczą jak smakuje zarobienie kasy i czy
      podskoczą pracodawcy albo niech popracują w TRW. LUDZIE walicie w
      własny zakład tego nie mogę zrozumieć mieć taką prace i narzekać.Sam
      bym tam chciał pracowć mieć mydełka ,robocze ubranie i tak dalej
      zobaczcie na tych co mają wykształcenie a pracują za małe grosze i
      cieszą się z tego że mają za co utrzumać rodzine a wy chcecie żeby
      Katowice zabrały wam zakład i życie bo mysilicie że tak łatwo
      znaleść dobrą i płatną prace może egzaminatorzy ale co z resztą
      ludzi pomyślcie o wszystkich pracownikach WORD Cz-wa Piszę to bo mi
      szkoda takich ludzi i przyjaciuł tam pracujących a przedewszystkim
      jestem CZĘSTOCHOWIANINEM i tego nie rozumie.
    • Gość: znajomy Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.07, 22:24
      Ludzie czytam wsze wypowiedzi -pracowników i Czętochowiaków do
      roboty walczcie o tego człowieka to nasz człowiek z Częstochowy i z
      tego co czytam to Dyrektor z jajami
      • Gość: pracuję w Wordzie Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.07, 00:54
        stary,rację ci przyznaje! Szkoda że zawsze się znajdą takie mendy, i
        co teraz będzie z nami, z naszym Dyrektorem? Wyjaśni sie w styczniu,
        a dyro nie wyleciał tylko narazie jest zawieszony. Mówię wam, bez
        niego tam wszystko podupadnie, a ci co mu źle życzą zaręczam że
        zatęskniom!
        • Gość: w temacie Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.07, 01:10
          Ja tutaj niektórych ludzi nie rozumiem. Dlaczego macie pretensje do egzaminatorów że tyle zarabiają? Czy na prawdę to że wy zarabiacie mniej upoważnia was do obniżenia im pensji?! Czy wy uważacie że to taka łatwa praca bez kłopotów? Ci ludzie (egzaminatorzy) decydują czy ktoś wjedzie na drogę czy nie, czy będzie mógł jeździć 3 tonowym wanem na mieście wśród ludzi, przechodniów; czy będzie mógł jeździć 15tonowym tirem obok szkół gdzie uczą się nasze dzieci. Czy na prawdę chcecie żeby Ci ludzie zarabiali 1200zł brutto i przepuszczali 70% ludzi? Wtedy będzie lepiej? Puścicie swoje dziecko do szkoły jeśli to dziecko musi przejść 3 razy przez ulicę na której jeżdżą ludzie którzy dostali prawko bo nie byli aż tacy źli?
          No opamiętajcie się troche... Ile kretynów jeździ na naszych drogach którzy się wygłupiają bo od 2 tygodni mają już prawko i chcą pokazać na co stać ich "maszyny" (rocznik '93) :/
          A jeśli chodzi o dyrektora. Dlaczego macie pretensje o pensje pracowników, dyrektor umiał jakoś prowadzić ośrodek tak że starczyło na dobre pensje dla pracowników, starczyło na unowocześnianie sprzętów w samochodzie, starczyło na nowe pojazdy itp. Przecież widać że te pieniądze nie idą tylko dla tych 'nierobów egzaminatorów', one idą na cały ośrodek... Proszę was, zastanówcie się troche zanim coś napiszecie i nie szukajcie wszędzie podstępów i oszustów. Rządy P,S się już skończyły więc oszczędźmy sobie te oskarżanie wszystkich o wszystko...
          Pozdrawiam tych trzeźwo myślących...
          • Gość: gosc do gościa Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.07, 19:08
            Ale pierdzielisz. Jedz w świat zobaczysz ile młodych ludzi zdaje bez
            stresu,I jezdzi.Najwiecej wypadkow to po alkoholu. Matołku
        • Gość: pracownik Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.07, 18:40
          nie zatęsknisz Ty napewno bo Twoje dni sa juz w policzone. szukaj
          nowej pracy
          • Gość: gościu Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.07, 19:20
            własnie o tym zastaraszaniu wspomniałem ponizej-widac mam racje
            • Gość: ecik Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.07, 17:30
              Czas na zmiany , Wordzie i, w szkólkach nauczania.Jak ty czytam , To obronców
              ośrodka Częstochowskiego jest mnóstwo
    • Gość: też pracownik Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.07, 06:59
      Liczymy na to że jeżeli oskarżenia się nie potwierdzą to dyrektor
      zostanie przywrócony na stanowisko a winni pomówień zostana ukarani.
      • Gość: FANKLUB PANA T.T. Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.07, 07:50
        i na wigilii pracowniczej też go nie będzie :( - po co wogóle ją
        robić?
        • Gość: gościu Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.07, 08:13
          jak mają pomóc dyrektorowi jak zapewne boją się tego że jak zmieni
          się dyrekcja i a nóż widelec zasiądzie na jej czele jakiś kmiot co
          go zdradził lub żle mu życzył i wytępi zwolenników tego Taranka?!
          prawo dżungli,szkoda chłopa
          • Gość: Gość 1 Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.07, 22:25
            Panowie Egzaminatorzy , nie łkać .Odkurzać stare odznaki i ruszać do
            Anglii.Wspomagać tamtejszą policję .Chyba ,że jestescie za,
            starzy .To chapcie i przed telewizorek.Dlaczego wśró egzaminujacych
            jest tak mało młodych ludzi i kobiet.Tylko stare towarzycho.Do
            roboty Nowy Dyrektorze.
    • Gość: częstochowianin dla nie zorientowanych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.07, 09:44
      przecież tak naprawde to nie chodzi o powód odwołania dyrektora
      wordu (zawsze jakiś by sie znalazł) tylko o zrobienie miejsca na
      ciepłą posadke dla swojch. Zarząd województwa sląskiego jest na
      wylocie i muszą wstawić swoich jak jeszcze mogą.
      pozdrawiam patriotów częstochowy
    • Gość: Gość 1 Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.07, 19:20
      A może , po to byl porządek i otwartość jak nasze granice, a nie
      zamknięta grupa kolesi.Zycze nowemu dyrektorowi, wytrwałości, w
      walce.Z tą otrzaskaną kliką czestochowskiego wordu.
      • Gość: gość1 APEL IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.07, 22:18
        Panowie Egzaminatorzy, odkurzać swoje stare odznaki i ruszać do
        Anglii. wspomagać tamtejszą policję.A nie łkać.Nowy dyrektor nie
        pogryzie wam taboru.Chyba że jesteście za starzy . TO chapcie i
        przed telewizorek.A młode niech wraca , do kraju.Dlaczego , w
        WORDZie CZEWY jest tak mało młodych i kobiet egzaminujacych?.Stare
        towarzycho obsiadło wszystkie stołki.Do pracy nowy Dyrektorze.
    • Gość: do gościa Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.07, 23:50
      piszesz a nie jesteś zorientowany to word cz-wa zatudnił jako drugi
      w polsce kobiete a w ośrodku pracują dwie kobiety w a tak wogule to
      pacuje tam co najmniej dziesięciu egzaminatorów nie przekraczających
      35-lat chyba że masz 18 lat to dla ciebie są starzy to mogę
      zrozumieć a tak serio to przelicz lata nauki i szkoleń i
      doswiadczenia by zostać egzaminatorem jak tak piszesz to mi cię
      szkoda bo cię na to niestać by sprubować zostac egzaminatorem to jak
      w wojsku ten co w cywilu był gamoniem to w wojsku był chciał byc
      boswem tylko że w wojsu była fala
      • Gość: gośc1 Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 22.12.07, 13:40
        Gamoniem to jesteś Ty .Stwierdzam to po gramatyce Twojego
        pisania.Jak byłem , w wojsku , to fala jeszcze była malutka. Jak i
        Ty sam.
    • Gość: znajomy Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.07, 00:47
      Aga ty masz kompleks my mówimy o dyrektorze WORD a ty o egzaminach
      myśl tak ja pisałem tam pracują ludzie nie tylko egzaminatorzy ale
      cała obsługa tego WORD-u jak stracą prace to będziesz się
      cieszyc.Tam są ludzdzie z rodzinami .Są świeta wszystkiego naj naj
      leprzego abś nigdy nie doczekała tego co czują pracownicy WORD przed
      nowym rokiem ja jestem tylo znajomym mojego przyjaciela i chciałbym
      by miał spokojne święta i prace po nowym roku tego mu życze a tobie
      dobrej i szczerej spowiedzi i długiej pokuty za te paszkwile co
      piszesz nie znając ludzi
      • daga1974 Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców 22.12.07, 19:15
        tak jak mówiłam , dyskusja z "agą" nie ma sensu :-) naprawdę !
        najlepszym sposobem jest po prostu "olanie" jej :-)
        • Gość: aga Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 22.12.07, 22:04
          Bo nie masz rzeczowych argumentów panienko , w spodniach.Boli co?
          • Gość: aga Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 22.12.07, 23:22
            Stwierdziłam , że wielu tu oponetów moich, jeszcze nie znalazło
            się , w nowym czasie. I mysli jak za komuny , dobre stołki i mała
            władza, bedzie trwać wiecznie.A jak przychodzi ktos nowy to hop na
            niego.Nikt Wam nie życzy utraty pracy.Pracujcie ku chwale
            ojczyzny.Ale te posty w obronie odchodzącego dyrektora są
            śmieszne.Pan Dyrektor sobie poradzi.Nowy nie pogryzie Wam taboru.A
            może będzie lepiej , dla młodych ludzi zdających egzamin.Pozdrawiam
            zawziętych, w te Swięta.
            • Gość: Harry_man Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.07, 12:36
              Jeżeli nowy dyrektor będzie prowadził ośrodek co najmniej tak dobrze jak
              poprzedni to jest mi obojętne jego nazwisko. Nie podoba mi się tylko pochodzenie...

              > może będzie lepiej , dla młodych ludzi zdających egzamin.

              Gorzej dla bezpieczeństwa na drogach, ale kogo to dzisiaj obchodzi... Grunt żeby
              wszyscy mogli jeździć.
              Nauczyciele akademiccy też powinni odpuścić sobie wysokie wymagania wobec
              studentów. W końcu kogo obchodzi czy lekarz zna anatomię ludzkiego ciała czy
              nie. Grunt żeby zdał sobie spokojnie egzamin ;]

              Po za tym póki co to Ty nie masz argumentów, a krzyczysz najgłośniej ze
              wszystkich ;)
              • Gość: aga do Brudnego Ha Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.07, 17:15
                Mało ,że ignorant , to jeszcze rasista.A moje <robotniczochłopskie>.
                Kedyś było dobre.Co ma pochodzenie do człowieka.Góral , czy
                Kaszub,liczy się jak zachowanie gościa.W Twoim mniemaniu ,rządził
                dobrze.I tych przydupaczy wyżej.Drogi to sa opanowane przez pijaków
                i tym którym się zawsze spieszy , a nie przez świezo zdających
                egzamin. Mądralo.Do zobaczenia niebawem.Bez odbioru.
                • Gość: takijeden Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.profiline.pl 25.12.07, 09:04
                  Zgadzam się.Co roku coraz większe wymagania i restrykcje na egzaminach a jest coraz więcej wypadków.Więc jak widać nie tędy droga w polepszaniu bezpieczeństwa na drodze.W USA jakoś bez problemów można zdać egzamin a wypadków u nich mniej niż u nas.A w Polsce szkoły jazdy nie nauczają jeździć a WORD służy tylko do napychania kabzy państwu i skorumpowanym egzaminatorom ,którzy i tak mają wytyczne kogo mają "przepuścić".A egzaminatorzy bardzo często oblewają na byle czym i taka jest prawda tylko dlatego by wyniki finansowe ośrodka były na plusie.
                  • daga1974 Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców 25.12.07, 15:08
                    bzdura ! najciekawsze jest to ,że wypowiadasz się na ten temat a
                    zupełnie nie masz o tym zielonego pojęcia
                    • Gość: aga Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 25.12.07, 16:47
                      Miałam już nie pisac .Ale mnie wku....... rzeczniczko Wordu.Nic nie
                      przyjmujesz do wiadomości.Ja mam pojęcie względne.I mozemy pisać
                      dalej , ale po co?Kto by nie napisał to jedziesz po nim.A fe.Dzięki
                      tobie stronka rośnie. Nie możesz zrozumieć, w tej łepetynie, że ktos
                      ma inne zdanie.Ciągnij dalej hehe.
                      • daga1974 Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców 25.12.07, 21:43
                        wiem o Wordzie więcej niż Ci się wydaje ..... a skoro miałaś nie
                        pisać to nie pisz ! najlepiej zrobisz , bo i tak nie masz o tym
                        zielonego pojęcia ...
            • daga1974 Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców 23.12.07, 19:19
              Amen "aga" .. :-))))
            • daga1974 Re:do "agi" 23.12.07, 19:21
              "aga" , co Ci takiego złego zrobił Taranek ? :-)) czyżby to z
              pobudek osobistych tak go "obrzucasz błotem" :-)
    • Gość: mańka Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.07, 23:20
      up
    • Gość: znajomy Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.07, 22:43
      wiecie co może ujawnić kim jest aga i zobaczymy czy będzie jej do
      simiechu co nato powiesz aga mamay znajomuch co nie umią trzymać
      gęby na kłótkę i nawet moja ortografia ci nie przeszkodzi co ty na
      to my cię znamy
      • Gość: znajomy znajomych Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.07, 12:10
        Wal się.
    • Gość: mańka Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: 80.51.233.* 28.12.07, 08:17
      up
      • Gość: jaro Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.44.inds.pl 16.01.08, 00:16
        Kręcił to wyleciał i to czeka każdego kto kręci na boku.
        W końcu się wzięli za robienie porządków, skończyło sie eldorado.
        Niedawno wróciłem do kraju ale tu sie nie da żyć. Zawsze wiatr w oczy, kłody pod
        nogi. Mam nadzieje że już niedługo (kilka lat) bedzie dobrze w tym kraju.

        Pozdro!
        • Gość: ...... Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: 80.51.233.* 16.01.08, 08:35
          a co konkretnie "kręcił na boku"? bo skoro tak piszesz tzn ,że
          jesteś zorientowany :-)
          • Gość: jaro Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: *.44.inds.pl 16.01.08, 20:07
            Może jestem może nie :) a co do "kręcił na boku" to tak to sie tylko mówi
            chodziło mi raczej o to świętoszkiem to "pewnie" nie był.
            • Gość: ..... Re: Wyleciał szef ośrodka egzaminowania kierowców IP: 80.51.233.* 17.01.08, 08:46
              no to uważam ,że zdecydowanie "jesteś nie" ! :-) jeszcze się
              przekonasz :-) pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka