kubaczest 04.08.08, 16:48 3 misiące - 1 kilometr? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jokerwmb Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.pl 04.08.08, 18:19 to jak teraz mam dostac sie na lotnisko do Pyrzowic???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pilot Re: Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.08, 19:17 jak to jak, samolotem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 20:30 3 miesiące - jeden kilometr. To szybko jak na Polskę:) A znając życie to będzie 5 miesięcy albo i dłużej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vuvu Re: Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 21:17 normalnie-tylko weź sobie duży zapas czasu na stanie w korku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kierowca Re: Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 21:51 Do Pyrzowic dojedziesz bez problemu jadąc trasą na Tarnowskie góry przez Konopiska, Rększowice itd. W odpowiednim momencie musisz odbić w lewo na Siewierz (sprawdź na mapie bo ja nie pamiętam nazwy miejscowości) i wjedziesz na lotnisko od drugiej strony. Jechałem tak rok temu, droga była dobra, teraz jeszcze wymienili trochę nawierzchni więc będzie się dobrze jechało. Odpowiedz Link Zgłoś
johny5678 remont DK1 04.08.08, 22:31 Ten remont to i tak kropla w morzu potrzeb na tej trasie. Co z tego że wyremontują jeden czy drugi kilometr,jeśli dalej koleiny są takie,że właściwie można kierownicę puścić a samochód sam jedzie. Przed skrzyżowaniem w Kamienicy Polskiej są naprawdę imponujące "szyny". Fajnie jest tam zwłaszcza po deszczu. Należałoby właściwie zerwać nawierzchnię między Częstochową a Siewierzem i położyć na nowo.Wtedy byłby to prawdziwy remont,a nie jakieś tam poprawki. Odpowiedz Link Zgłoś
mrucus Re: remont DK1 04.08.08, 22:37 Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem :) Jak już coś zrobić do całość,a nie po kawałku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joker Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: 212.87.244.* 04.08.08, 23:11 a myslicie ze o 2-3 w nocy beda duze korki? raczej nie... mam byc w czwartek na lotnisku wiec musze sobie jakos to zaplanowac, a moze ktos juz jechal tamtedy w nocy, ile czasu musialbym poswiecic na korki?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.08, 00:27 Remont jest od 4 więc dzisiaj jest pierwsza noc :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.08, 18:00 Remont trwa juz miesiąc tylko że na pasie w stronę warszawy a od 4.08 w stronę katowic, a jeśli chodzi o noc to korków nie ma, można śmiało jechać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: causa Re: Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.08, 22:10 Pan Redaktor zbytnio się nie wysilił. Napisał i już. W takich sytuacjach należy zamieścić mapkę z trasą objazdu i objaśnieniami od zarządcy drogi, co wymaga jednak pewnego wysiłku. Inaczej - jest tak jak jest - niewiele z tego pisania jest warte. Kierowcy nie mają map w głowie, a nazwy miejscowości, dla większości, to bardzo niewielka informacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jokerwmb Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: 212.87.244.* 05.08.08, 23:03 dzieki dla Tych, ktorzy starali sie pomoc a inni wogole nie powinni pisac na forum jesli nie wnosza nic do sprawy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bio_hazard Re: Kierowco, na DK1 czekają Cię kłopoty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.08, 18:54 A co Twoje forum??? Zalozyles chociazby ten topic czy jak? Ten temat jest do narzekan - a nie do pomagania, a przynajmniej nie tylko do tego, wiec o co Ci kaman? Odpowiedz Link Zgłoś