iffcia1 08.12.08, 13:49 Znalazłam konkurs, w którym można wygrać 500 zł na sylwestra. www.officestyle.pl/karnawal/ Moje pytanie dotyczy podatku. Co będzie jak wygram? Ja mam odprowadzić podatek??? Na koniec roku dostanę PIT???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: konkursoholik Re: Pytanie o podatek- sylwester IP: *.54.174.45.tvksmp.pl 08.12.08, 17:58 podatki od wygranych płaci się, jeżeli nagroda przekracza 760 zł.(10%) A po za tym wg regulaminu wygrywa się jeszcze "oraz nagrodę pieniężną w wysokości 11,11 % wskazanej kwoty", która idzie właśnie na podatek, czyli organizator od razu zapłaci. A do żadnych pitów raczej nie trzeba o tym wspominać. Odpowiedz Link Zgłoś