Dodaj do ulubionych

Pytanie o podatek- sylwester

08.12.08, 13:49
Znalazłam konkurs, w którym można wygrać 500 zł na sylwestra.
www.officestyle.pl/karnawal/
Moje pytanie dotyczy podatku. Co będzie jak wygram? Ja mam
odprowadzić podatek??? Na koniec roku dostanę PIT????
Obserwuj wątek
    • Gość: konkursoholik Re: Pytanie o podatek- sylwester IP: *.54.174.45.tvksmp.pl 08.12.08, 17:58
      podatki od wygranych płaci się, jeżeli nagroda przekracza 760 zł.(10%)
      A po za tym wg regulaminu wygrywa się jeszcze "oraz nagrodę pieniężną w
      wysokości 11,11 % wskazanej kwoty", która idzie właśnie na podatek, czyli
      organizator od razu zapłaci. A do żadnych pitów raczej nie trzeba o tym wspominać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka