Gość: Aleja Pokoju IP: *.spidernet.pl 19.06.09, 23:49 Trenerze Ojrzyński !!! Zostań z nami !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kml Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.54.169.61.tvksmp.pl 20.06.09, 06:44 jedyny normalny czlowiek.ludzie ratujmy Raków! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonzo Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 08:59 Panie Ojrzyński, ci zawodnicy którymi pan jest zainteresowany nie są zainteresowani grą w tym badziewiowym klubie w którym tylko przekręty, machloje, pranie pieniędzy, marnowanie zawodników i sprzedawanie co wartościowszych do innych klubów. Grajcie sobie wychowankami i ich sobie marnujcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggg Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.net.stream.pl 20.06.09, 09:16 zostanę i będę promował kolejnych zawodników.... skandal i za każdego sprzedanego dostane działkę zapomniał dodać wywalił częstochowian resztę sprzeda i sprowadzi kumpli skandal kolejny Hubert Kostka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Częstochowianin Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 09:40 Oddychaj... TYLKO RAKÓW! Leszek do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafi Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.net.stream.pl 20.06.09, 11:03 a spie...j dziadzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RkS Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 11:07 Pełne poparcie dla trenera Ojrzynskiego !!!! Tylko Raków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.217.146.194.generacja.pl 20.06.09, 12:58 Tu się zawodnicy marnują? Wręcz przeciwnie, Raków to doskonały klub dla rozwoju zawodników(czego Lenartowski jest doskonałym przykładem), jak i odbudowania formy (Fosa, Bukowiec). Gdyby jeszcze mieć budżet pozwalający ich zarzymać w klubie i co jakis czas wzmocnić jakimś doświadczonym grajkiem, to można myśleć o szturmie na ekstraklasę, i to mówię całkiem realnie. Zaplecze wychowanków jest, mlodzi zawodnicy Rakowa ogywają swoich rówieśników z Wisły Kraków, Górnika Zabrze, Ruchu, Gwarka. Potrzebny byłby stadion, ale to prezydent Wrona na pewno by sobie z tym poradził. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tr001 Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 11:25 Niektórzy powinni się zastanowić co piszą... Obrażanie kogokolwiek jest najłatwiejsze szczególnie w necie... Chyba nie o to chodzi?? Mamy taką sytuację w klubie jaką mamy a manna z nieba łatwo nie spadnie... Oby w nowym sezonie drużyna grała z sercem a może nie będzie najgorzej... Zobaczymy jakim składem zaczniemy nowy sezon... Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców Rakowa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zimny Antek Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.09, 13:16 Łebunie panikują, i obrażają ludzi, ale cóż od nich wymagać, skoro w rodzinnym domu nie są nauczeni SZACUNKU bo rodzice myślą że prezencikami nauczą dzieci kultury(a może wcale nie myślą-bo niektórych myślenie bardzo boli) Pozdrowienia dla NORMALNYCH #TYLKO RAKÓW!!!# ps. Orzyński jest tu po to aby wprowadzić klub o klasę wyżej, lub z braku laku(kasa) utrzymać go w tej II lidze, A NIE PROMOWAĆ ZAWODNIKÓW. Ale może źle się facet wysłowił w tym wywiadzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RKS_FAN 100% popracie dla Trenera Ojrzyńskiego! IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.09, 18:25 Fachowiec i ambitny gość, jeden z najlepszych trenerów jaki był w Rakowie. Należą się słowa szacunku, że w trudnej sytuacji chce walczyć słabszym składem o dobry wynik i nie zamierza składać broni. Z takim nastawieniem będzie dobrze. Kibice Rakowa - nie dajmy się prowokować przez różnego rodzaju napinaczy i leśnych dziadków wypisujących głupoty na tym forum i obrażających piłkarzy i nasz klub. Nie odpisujcie im - to oni mają problem sami ze sobą i tutaj próbują leczyć swoje kompleksy. Nie karmmy trolli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gool 100% popracie dla Trenera Ojrzyńskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 22:08 Budować drużyne na swoich wychowankach,ewentualnie dobierać z naszego okręgu.Inaczej nie będzie stabizacji i nigdy nie zbuduje się dobrej drużyny,będzie ciągła rotacja.Trzeba dać szansę ambitnym zawodnikom.Trener Ojrzyński musi mieć czas na budowę drużyny,nie może być presji awansu,to wprowadza stres i hamuje rozwój drużyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibool Re: 100% popracie dla Trenera Ojrzyńskiego! IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 22:48 RKS Fan nie dajmy się prowokować itp.A ty co kużwa, wierny po porażce.Ile bedą się śmiać ,z Rakowa.Problem to kibice tego klubu nie umiejący i znający swoich praw.Napinacze to Wy przed sezonem ,a póżniej , w buły.ILe razy , w jajo chcesz dostać ,by zrozumiesz .Że Tobą kręcą.Ile sezonów przepie...ne? Więc trochę goryczy wywalę.Jesteś ambitny, w porównaniu do graczy , a nie zawodników Rakowa.Tyle mogę napisać.I pie... taką gadkę.Tak wyżej to moja nowa ksywa.Nie mam problemów i nie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbj Re: 100% popracie dla Trenera Ojrzyńskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 11:02 Częstochowa kocha Raków !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dj Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: 193.138.241.* 21.06.09, 17:36 Panie Ojrzyński! Od promowania to są promotorzy, a trenerzy od trenowania. Może się Panu profesje pomyliły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.net.stream.pl 21.06.09, 19:18 Nie ma się co dziwić ze chce tu zostac... Co miesiac dostaje nie małą pensję... Dodatkowo klub sprzedaje zawodników... więc... każdy sukces będzie wielkim osiągnieciem trenera a... ewentualne porazki bedzie mozna latwo wytlumaczyc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pl Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.217.146.194.generacja.pl 21.06.09, 19:27 Ojrzyński jest ambitnym czlowiekiem z nienajgorszym warsztatem trenerskim. Na pewno potrafi dobrze ustawić taktycznie zaspół, a dopiero czas pokaze czy równie dobrze potrafi podnosić umiejętności indywidualne zawodników oraz wprowadzać mlodych graczy do zespołu, do tego ostatniego pewnie będzie mieć wiele okazji w nadchodzącym sezonie. Pozdrawiam Raków-Zachód za Rakowem do samego końca! Odpowiedz Link Zgłoś