Dodaj do ulubionych

Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać

IP: *.spidernet.pl 19.06.09, 23:49
Trenerze Ojrzyński !!! Zostań z nami !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: kml Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.54.169.61.tvksmp.pl 20.06.09, 06:44
      jedyny normalny czlowiek.ludzie ratujmy Raków!
    • Gość: bonzo Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 08:59
      Panie Ojrzyński, ci zawodnicy którymi pan jest zainteresowany nie są
      zainteresowani grą w tym badziewiowym klubie w którym tylko przekręty, machloje,
      pranie pieniędzy, marnowanie zawodników i sprzedawanie co wartościowszych do
      innych klubów. Grajcie sobie wychowankami i ich sobie marnujcie.
      • Gość: ggg Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.net.stream.pl 20.06.09, 09:16
        zostanę i będę promował kolejnych zawodników.... skandal i za każdego
        sprzedanego dostane działkę zapomniał dodać wywalił częstochowian resztę sprzeda
        i sprowadzi kumpli skandal kolejny Hubert Kostka
        • Gość: Częstochowianin Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 09:40
          Oddychaj... TYLKO RAKÓW! Leszek do boju!
      • Gość: rafi Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.net.stream.pl 20.06.09, 11:03
        a spie...j dziadzie
        • Gość: RkS Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 11:07
          Pełne poparcie dla trenera Ojrzynskiego !!!! Tylko Raków
      • Gość: pol Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.217.146.194.generacja.pl 20.06.09, 12:58
        Tu się zawodnicy marnują? Wręcz przeciwnie, Raków to doskonały klub dla rozwoju
        zawodników(czego Lenartowski jest doskonałym przykładem), jak i odbudowania
        formy (Fosa, Bukowiec). Gdyby jeszcze mieć budżet pozwalający ich zarzymać w
        klubie i co jakis czas wzmocnić jakimś doświadczonym grajkiem, to można myśleć o
        szturmie na ekstraklasę, i to mówię całkiem realnie. Zaplecze wychowanków jest,
        mlodzi zawodnicy Rakowa ogywają swoich rówieśników z Wisły Kraków, Górnika
        Zabrze, Ruchu, Gwarka. Potrzebny byłby stadion, ale to prezydent Wrona na pewno
        by sobie z tym poradził.
    • Gość: tr001 Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 11:25
      Niektórzy powinni się zastanowić co piszą... Obrażanie kogokolwiek
      jest najłatwiejsze szczególnie w necie... Chyba nie o to chodzi??
      Mamy taką sytuację w klubie jaką mamy a manna z nieba łatwo nie
      spadnie... Oby w nowym sezonie drużyna grała z sercem a może nie
      będzie najgorzej... Zobaczymy jakim składem zaczniemy nowy sezon...
      Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców Rakowa!!!
      • Gość: Zimny Antek Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.09, 13:16
        Łebunie panikują, i obrażają ludzi, ale cóż od nich wymagać, skoro w rodzinnym
        domu nie są nauczeni SZACUNKU bo rodzice myślą że prezencikami nauczą dzieci
        kultury(a może wcale nie myślą-bo niektórych myślenie bardzo boli) Pozdrowienia
        dla NORMALNYCH #TYLKO RAKÓW!!!# ps. Orzyński jest tu po to aby wprowadzić
        klub o klasę wyżej, lub z braku laku(kasa) utrzymać go w tej II lidze, A NIE
        PROMOWAĆ ZAWODNIKÓW. Ale może źle się facet wysłowił w tym wywiadzie?
    • Gość: RKS_FAN 100% popracie dla Trenera Ojrzyńskiego! IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.09, 18:25
      Fachowiec i ambitny gość, jeden z najlepszych trenerów jaki był w Rakowie.
      Należą się słowa szacunku, że w trudnej sytuacji chce walczyć słabszym składem
      o dobry wynik i nie zamierza składać broni.
      Z takim nastawieniem będzie dobrze.

      Kibice Rakowa - nie dajmy się prowokować przez różnego rodzaju napinaczy i
      leśnych dziadków wypisujących głupoty na tym forum i obrażających piłkarzy i
      nasz klub. Nie odpisujcie im - to oni mają problem sami ze sobą i tutaj
      próbują leczyć swoje kompleksy. Nie karmmy trolli.
      • Gość: gool 100% popracie dla Trenera Ojrzyńskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 22:08
        Budować drużyne na swoich wychowankach,ewentualnie dobierać z naszego
        okręgu.Inaczej nie będzie stabizacji i nigdy nie zbuduje się dobrej
        drużyny,będzie ciągła rotacja.Trzeba dać szansę ambitnym zawodnikom.Trener
        Ojrzyński musi mieć czas na budowę drużyny,nie może być presji awansu,to
        wprowadza stres i hamuje rozwój drużyny.
      • Gość: kibool Re: 100% popracie dla Trenera Ojrzyńskiego! IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 22:48
        RKS Fan nie dajmy się prowokować itp.A ty co kużwa, wierny po
        porażce.Ile bedą się śmiać ,z Rakowa.Problem to kibice tego klubu
        nie umiejący i znający swoich praw.Napinacze to Wy przed sezonem ,a
        póżniej , w buły.ILe razy , w jajo chcesz dostać ,by zrozumiesz .Że
        Tobą kręcą.Ile sezonów przepie...ne? Więc trochę goryczy
        wywalę.Jesteś ambitny, w porównaniu do graczy , a nie zawodników
        Rakowa.Tyle mogę napisać.I pie... taką gadkę.Tak wyżej to moja
        nowa ksywa.Nie mam problemów i nie pozdrawiam.
        • Gość: bbj Re: 100% popracie dla Trenera Ojrzyńskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 11:02
          Częstochowa kocha Raków !!!
    • Gość: dj Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: 193.138.241.* 21.06.09, 17:36
      Panie Ojrzyński! Od promowania to są promotorzy, a trenerzy od trenowania. Może
      się Panu profesje pomyliły.
    • Gość: kibic Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.net.stream.pl 21.06.09, 19:18
      Nie ma się co dziwić ze chce tu zostac...
      Co miesiac dostaje nie małą pensję...
      Dodatkowo klub sprzedaje zawodników...
      więc...
      każdy sukces będzie wielkim osiągnieciem trenera a...
      ewentualne porazki bedzie mozna latwo wytlumaczyc...
      • Gość: pl Re: Leszek Ojrzyński. Chcę tu zostać IP: *.217.146.194.generacja.pl 21.06.09, 19:27
        Ojrzyński jest ambitnym czlowiekiem z nienajgorszym warsztatem trenerskim.
        Na pewno potrafi dobrze ustawić taktycznie zaspół, a dopiero czas pokaze czy
        równie dobrze potrafi podnosić umiejętności indywidualne zawodników oraz
        wprowadzać mlodych graczy do zespołu, do tego ostatniego pewnie będzie mieć
        wiele okazji w nadchodzącym sezonie.

        Pozdrawiam
        Raków-Zachód za Rakowem do samego końca!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka