tora00 11.07.09, 07:05 Co myślicie o firmie KIMET Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ciap-ek12 Re: Kimet IP: 212.87.245.* 12.07.09, 08:20 Mają fajne zabawki i rowery na prąd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pipa51 Re: Kimet IP: *.dedicated.hosteurope.de 12.07.09, 08:33 Pioruna poznalem tez osobiscie i jest to wspanialy facet. DOJRZALI nie przejmujcie sie kims, kto napewno WAM zazdrosci , tego, ze mozecie z nim uprawiać seks Odpowiedz Link Zgłoś