Gość: nai
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
19.08.10, 10:13
nie wiem co trudnego w tym, aby organizatorzy dwóch meczów poza toruniem zwrócili się do zarządu ekstraligi z prośbą o zmianę godziny rozpoczęcia meczów, a ta ową zgodę wyraziła. skoro toruń nie chce jechać wcześniej, pozostali mogliby pojechać później. ale może tylko mi się wydaje że to logiczne