Gość: Ghost
IP: *.localdomain / 213.77.7.*
17.01.04, 19:45
Gratulacje dla Pani Płodziszewskiej. Dzięki jej działaniom najpierw zwolniono
Pana Chodupa a teraz Starorstwo postanowiło odwołać Dyrektora Pana
Łoniewskiego.
Uważajcie teraz nauczyciele i dyrektorzy, jak któryś z Was jeszcze raz będzie
się znęcał nad uczennicą lub uczniem spotka go taki sam los.