Dodaj do ulubionych

Odwołano dyrektora Krasiniaka !!!

IP: *.localdomain / 213.77.7.* 17.01.04, 19:45
Gratulacje dla Pani Płodziszewskiej. Dzięki jej działaniom najpierw zwolniono
Pana Chodupa a teraz Starorstwo postanowiło odwołać Dyrektora Pana
Łoniewskiego.
Uważajcie teraz nauczyciele i dyrektorzy, jak któryś z Was jeszcze raz będzie
się znęcał nad uczennicą lub uczniem spotka go taki sam los.
Obserwuj wątek
    • livia_m Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! 17.01.04, 23:00
      a skąd posiadasz te informacje?
      P. Chodupa oficjalnie zwolniono, a nieoficjalnie...
      ... to dalej pracuje w Krasiniaku.
      i taka to jest sprawiedliwośc.
      z P. Łoniewskim to tez pewnie tylko plotki.
      • Gość: uczen Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: 213.77.7.* 19.01.04, 17:07
        wywalili go 100% jeeeeeeeeeeeeeeeesssssss :))))))))))))))))
        • Gość: adam Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: 213.77.7.* 19.01.04, 17:15
          Wielce Szanowny Panie Były Dyrektorze,

          Pagnę wyrazić swoje zadowolenie w sytuacji, gdy wreszcie Zarząd Powiatu
          odspawał Pana od stołka dyrektorskiego. Żałuję tylko i zgodzi sie ze mna
          zdecydowana większość uczniów Krasiniaka, że stało się to tak późno i potrzeba
          było do tego tak wiele zachodu. Jest Pan człowiekiem bez honoru, który za nic
          ma innych ludzi, który pozwalał na patologie, przymykał oczy na niszczenie
          naszych ambicji, naszych wizji świata i człowieczeństwa. Przez lata zabierał
          Pan nam nadzieje na lepsze poznanie rzeczywistości pokazując tylko zakłamanie i
          hipokryzję. Pokazywał Pan nam jak tworzyć układy wzajemnych powiązań, pozwalał
          Pan na wymuszanie korepetycji wśród Pana podwładnych, pozwalał Pan na
          niszczenie naszych charakterów, bo patrząc na Wasze postępowanie w stosunku do
          nas - uczniów, nie można było stać się lepszym człowiekiem.
          Mam nadzieję, że przyjdzie czas, kiedy przemyśli Pan własne życie,
          własny okres zawodowy i dojdzie Pan do wniosku ilu uczniów Pana szkoły
          bezpowrotnie straciło własne nadzieje na lepszy świat, ilu uczniów traciło
          nerwy w obawie przed znęcaniem się na nich Pana pracowników. Mam nadzieję, że
          ta refleksja bedzie głąboka i całej okrasie pokaże Pana nędzne oblicze.
          Szkoda, że nie widział Pan dzisiejszej reakcji uczniów Krasiniaka,
          byliśmy bowiem szczęśliwi, że nie bedzie już Pan zatruwał nam życia. Mamy
          pewność, że sytuacja nasza się zmieni, że będziemy mogli głośno mówić o naszych
          problemach i wreszcie bedzie ktoś nas słuchał i będzie z nami rozmawiał.
          Nikt nie bedzie Pana żałował i nie bedzie Pana dobrze wspominał; dla
          wielu stał sią Pan życiowym utrapieniem.
          Stał się

          Mimo, że piszę to w imieniu dużej grupy uczniów, to nie podpiszę się
          imieniem i nazwiskiem.
          Jeśli chce Pan poznać naszą tożsamość to proszę przyjechać do swojej byłej
          pracy i popatrzeć nam prosto w oczy, bowiem autorem tego listu jest każdy z nas.


          bez wyrazów szacunku

          uczeń
          • Gość: zet Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 19.01.04, 20:45
            Podszywanie się pod ucznia Krasiniaka nie za dobrze Ci wychodzi, więc daruj
            sobie te popisy retoryczne. Bez wyrazów szacunku, za to z wyrazami, które same
            cisną się na usta, żeby nazwać to, co uprawiasz, ale sam je sobie dopowiedz.
          • Gość: ewe Re: Odwołano IP: 213.77.7.* 19.01.04, 22:19
            Czy tylko zadowolenie można wyrazić w tej sytuacji? Myślę, że trzeba mieć
            nadzieję, że następca poprawi wizerunek tej szkoły, która przez lata miała
            opinię najlepszej w mieście.
            Żle się stało, że tyle nieprzyjemnych i bolesnych spraw ujrzało światło
            dzienne, a o wielu pozytywnych aspektach pracy szkoły niedużo się mówi.
            Sensacja goni sensację. Prawdziwych (w pełni) przyczyn odwołania dyrektora i
            zwolnienia nauczyciela chemii się nie dowiemy. Wiemy tylko tyle, ile nam
            przekazano. Praca dyrektora to przede wszystkich umiejętność współpracy z
            uczniami i nauczycielami. Tego chyba zabrakło. Dyrektor nie tylko organizuje
            pracę w szkole, ale też powinien być partnerem do rozmów, człowiekiem, który
            innych traktuje z szacunkiem, informuje, rozmawia, rozwiązuje problemy.
            Najpoważniejszym błędem dyrektora było "przymykanie oczu" na różne kwestie...
            Niezauważanie problemów...a to rosło, pęczniało, aż wybuchło ze zdwojoną siłą.
            I to tak mocno, że skończyło się zwolnieniem nauczyciela i odwołaniem
            dyrektora. To na pewno szkodzi wizerunkowi szkoły, ale reakcje uczniów są
            podobne - radość, zadowolenie, rzadziej żal.
            Może to wina tego człowieka, że z nami nigdy nie rozmawiał, że nie dostrzegał
            dobra, a przyzwalał na zło. Wielu nauczycieli tej szkoły to bardzo dobrzy
            pedagodzy, ludzie zaangażowani i "normalni", traktujący nas jak partnerów do
            rozmowy. Są oczywiście Ci "niereformowalni", ale tacy są wszędzie. Dyrektor
            szskoły to filar, opoka, jeśli nie podołał zadaniu - został odwołany. Ta szkoła
            za jego rządów nie ruszyła z miejsca. Zabrakło nowatorskich rozwiązań, chęci i
            jeszcze raz chęci na zmiany. Minął bezpowrotnie czas "zamordyzmu", unikania
            trudnych problemów. Nie znam p. Płodziszewskiej, nie znam zarzutów wobec
            nauczyciela chemii i dyrektora. sądzę jednak, że nikt nie podejmuje tak
            drastycznych decyzji w trakcie roku szkolnego bez podstaw.
            Wierzę, że atmosfera wokól szkoły oczyści się wreszcie i następny dyrektor
            podoła zadaniu wspópracy z uczniem nauczycielem, rodzicem...
            czego i sobie i nam wszystkim, zainteresowanym tą sprawą, życzę
    • Gość: WYBORCA Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 19:12
      PANI PLODZISZEWSKA NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: hehe Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 19.01.04, 20:25
        Hehe no jasne, pan Włodek spod dworca na przewodniczącego rady powiatu, a
        wujek józek, który zbiera puszki pod blaszakiem na głównego architekta
        miasta...
        • Gość: spiralka Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 19.01.04, 22:27
          ZET jestes gnojek i nie rozumiesz szkoly.To tak jak ze Stalinem.
          Odspawli idiote,niech zyje wolnosc!!! Tylko ciekawe kto przyjdzie?
          Chyba nie wpadniemy "z deszczu pod rynne"? Wielkie brawa dla
          p.p.Plodziszewskich za kosekwencje i upor.Niech swieca przykladem.
          Strach precz!!!
          • Gość: zet Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 19.01.04, 22:48
            Gratuluję tolerancji i umiejętności prowadzenia dialogu. Oby tak dalej. Może
            podać Ci od razu kamień albo bejsbol?
            • Gość: zet Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 19.01.04, 22:56
              I jeszcze jedno: zabolało, więc trafiłem!
              • Gość: spiralka Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 20.01.04, 16:25

                Gość portalu: zet napisał(a):

                > I jeszcze jedno: zabolało, więc trafiłem!
                Czym trafiles?Tym kamieniem?A moze jak lysy w beton i
                przelalo sie do srodka.
                • Gość: zet Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 20.01.04, 22:40
                  Wiesz co, nie lubię tego typu pyskówek, ale sama je prowokujesz! W Twoim
                  przypadku nie byłoby nic do przelewania. Próżnia pod Twoją czaszką chyba mocno
                  ssie. Opowiesz o tym? Pamiętaj, kto mieczem...
          • Gość: sprężynka Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 20.01.04, 14:06
            jasne brawa dla Płodziszewskich. Niech teraz sami pobawią się w dyrektora
            szkoły, zobaczą czy to taka łatwa sprawa. Zresztą mogliby myśleć nie tylko o
            swojej córce, ale też o innych uczniach. Odstawili Chodupa, teraz
            Łoniewskiego...I co dalej? Ech, nauczyciele którzy nie stawiacie Ewie
            Płodziszewskiej dobrych ocen BÓJCIE SIĘ !! Na was też kogoś naślą, no chyba że
            nagle zmienicie jej ocenki...
    • paul18 Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! 20.01.04, 10:41
      nikt z piszących tu nie jest uczniem krasiniaka (to pewne!!!!). Chcecie znac
      ich opinię, rzeczywiście powinniście udac się do szkoły: prawda jest taka, że
      zdecydowana większość z nas jest załamana decyzją partyjnych urzędasów!!! Za
      chwilę studniówka, potem matura, koniec roku szkolnego! Jak można zafundowac
      szkole tak zamęt w środku roku? Czy ktoś z panów ze starostwa się zastanowił?
      Napewno NIE, bo przecież dla nich ważniejsza jest kasa i partyjne układy!!!!
      • Gość: ewe Re: IP: 213.77.7.* 20.01.04, 14:42
        ja jestem w tej szkole i nie odczułam żalu, a raczej westchnienie ulgi. Bez 1
        człowieka poradzimy sobie lepiej niż z nim. Są tacy, co go zastąpią. Ta szkoła
        tonie od 10 lat, więc było ją ratować za dyrektorowania, a nie martwić się
        maturą i studniówką. One się odbędą w "zdrowszej" atmosferze. Wskaż 1
        niezadowolonego wśród uczniów:)
        • Gość: uczeń Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 14:58
          Zgadzam się oczywiście z Paulem a nie z Tobą ewe. Na pewno jesteś w tej szkole
          ale raczej nie uczniem (uczennicą):):):) Oj, widać że dyr miał nie tylko
          samych wielbicieli:)są i zadowoleni.:)( To normalka)
          • Gość: ten Re: IP: *.localdomain / 213.77.7.* 20.01.04, 15:20
            powtórzę to co już zostało powiedziane: nikomu nie służy ten bałagan! Pewnie
            tylko pani Płodziszewska sie cieszy, że udało jej się namącic!!! I co jej z
            tego przyszło? Najpierw zgnoiła jednego człowieka, teraz drugiego! Chyba
            chodzi o mało chrześcijańską zasade "oko za oko"! Ciekawe co na to sumienie
            pani Płodziszewskiej?
            • Gość: absolwentka Re: IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.04, 22:13
              Człowieku, zastanów sie co piszesz - że Płodziszewska nie ma sumienia? a chodup
              miał sumienie znęcać sie nad jej córką? Już nie pamietasz tego artykułu w
              tygodniku? Ja widziałam to na jego lekcjach! On po prostu ponosi konsekwencje
              swych uczynków (choć nawet nie, bo ponoć uczy dalej). to nie oko za oko, ale
              sprawiedliwość i naturalna kolej rzeczy - choć w tym państwie rzadko tak sie
              dzieje. ludzie tacy jak on nie powinni uczyć!
              pamiętaj też , ze wywaliła go nie Płodziszewska, lecz Kuratorum, czyli jego
              kolesie nauczyciele - a kruk krukowi oka nie wykole, więc jego wina musiała być
              bezsporna. nie znam szczegółów, ale słyszałeś kiedyś wcześniej, aby kuratorium
              wywaliło nauczyciela?
      • Gość: uczeń Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 14:42
        Zgadzam się całkowicie. Większość z nas siedzi teraz i stara się poprawić
        oceny, żeby na półrocze było jak najlepiej, a nie cieszy lub martwi odwołaniem
        dyra, z którym tak naprawdę mało kto ma bezpośrednio doczynienia, a niektórzy
        nawet ledwie co wiedzą który to. A pozatym któremu z uczniów chciałoby się
        pisać post zawierające kilkanaście zdań. Toż to więcej niż niejedno
        wypracowanie z polskiego:) To raczej rodzice zawiedzeni w swoich ambicjach
        lub nauczyciele. Pozdrówka:)
        • Gość: zet Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 20.01.04, 22:56
          Miło, że rozsądni ludzie chodzą do krasiniaka. Myślenie tutaj nie jest towarem
          deficytowym w przeciwieństwie do okolic. pzdr dla wzsystkich niezależnych w
          swych opiniach
          • Gość: spiralka Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 21.01.04, 17:42
            Zegnam sie z Forum.Zet ubliza i poniza kazdego
            kto ma odmienne zdanie niz on.Broni upadlego Dyra
            z determinacja godna lepszej sprawy.
            "To se nie vrati" drogi Zet.Dzieki partii PSL.
            • Gość: zet Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 21.01.04, 20:17
              Każdy, kto potrafi czytać, widzi, że nie ja zacząłem. Pretensje możesz mieć
              tylko do siebie!
            • Gość: zet Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 21.01.04, 20:22
              To Ty pierwsza posłałaś mi od gnojków tylko dlatego, że zakwestionowałem sens
              jednego z postów. Jesli nie chcesz być obrażana - nie zaczynaj pyskówki!
              • Gość: spiralka Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! IP: *.localdomain / 213.77.7.* 24.01.04, 17:36
                Przepraszm,ponioslo mnie,bo sie wymadrzasz,a nie znasz
                realiow szkoly.Sorry wielkie,pozdrowionko!
    • evitka27 Re: Odwołano dyrektora Krasiniaka !!! 15.04.04, 16:25
      A ja miałam z dyrektorem Łoniewskim geografię. On zawsze sprawdzał, czy buty
      zmienione. Nigdy nie zmieniałam obuwia, a on nigdy tego nie zauważył. Gdy
      mówiłam mu, że zapomiałam np. zeszytu, to on odpowiadał na to "A głowe masz?".
      W czwartej klasie zwolnił grupke osób z chodzenia na zajecia z geografii, bo
      nikt nie zdawał tego przedmiotu na maturze. Sporo wiadomości z geografii
      zostało mi w głowie. Znałam też jego córkę, jest w moim wieku, ale nie
      chodziłam z nią do klasy. Była zarozumiała. Pewnie jest nadal... Wspomnienia po
      tej szkole mam naprawdę różne. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że ta
      szkoła normalna nie była... I pewnie nadal nie jest.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka