Dodaj do ulubionych

Solidny kamieniarz

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.12, 13:02
Witam!
muszę postawić nagrobek.
Objeździłem kamieniarzy i ceny podobne - ale co jeden to "lepszy" a reszta partacze.
Nie chodzi mi o jak najtańszego ale o solidnego i takiego u którego zapłacę za to co zamówiłem.
Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to proszę o poradę
Obserwuj wątek
    • Gość: cx Re: Solidny kamieniarz IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.12, 14:05
      tak się składa, że ostatnio stawiałam nagrobek i z czystym sumieniem polecam p. Woźniaka z Ościsłowa- doradził, zrobił w terminie i tak jak chcieliśmy, z niczym nie było problemu.
      • Gość: gosc Re: Solidny kamieniarz IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.12, 16:58
        matczak młock
        • Gość: gość Re: Solidny kamieniarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.12, 18:51
          A ten na Zamkowej?
          • Gość: Pola Re: Solidny kamieniarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.12, 22:59
            Ja także polecam pana Matczaka z Młocka. Naprawdę fachowa usługa, solidna i wykonana w obiecanym terminie. Szczerze polecam.
            • Gość: ... Re: Solidny kamieniarz IP: *.play-internet.pl 27.08.12, 23:36
              Odradzam Kanieckiego,trzeba za nim chodzić,prosić i pilnować to czym On powinien się zająć,niesłowny,nie odbiera telefonów.Śmiało mogę stwierdzić,że nie dorasta swojemu Ojcu do pięt...Pomnik kończył wspomniany już Matczak z Młocka-w 100% słowny człowiek-zależy mu na kliencie i robotę wykonuje jak należy.
              • Gość: aqq Re: Solidny kamieniarz IP: 213.199.253.* 28.08.12, 08:08
                znowu crypto reklama.........................
                • Gość: Pola Re: Solidny kamieniarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.12, 09:08
                  Z mojej strony na pewno nie crypto reklama. Po prostu sama szukałam dobrego kamieniarza i wiem że ważna jest opinia innych ludzi.
      • Gość: bo Re: Solidny kamieniarz IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.13, 14:28
        ptwierdzam to jest fachowiec doradzi robota solidna
    • Gość: bo Re: Solidny kamieniarz IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.13, 14:25
      nie polecam sadowskiego bezczelny partacz unikac takich
      • Gość: KOS Re: Solidny kamieniarz IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.13, 21:14
        Nie polecam P. Woźniaka z Ościsłowa, pomnik z poprawkami.
        • Gość: zadowolona Re: Solidny kamieniarz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.10.13, 22:07
          polecam p.Wierzbickiego zakład istnieje wiele lat i ma juz swoją renomę Mogę powiedzieć z czystym sumieniem że pan jest uczciwy i co najważniejsze nie trzeba palcem wytykać ,że jeszcze to czy tamto . Poza tym nie wystawia negatywnej opinii konkurencyjnym zakładom , a to też dużó świadczy o kulturze człowieka.
    • Gość: Ada Re: Solidny kamieniarz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.13, 13:00
      Też polecam p. Jacka Matczaka z Młocka. Oprócz solidnej roboty ma potrzebne w tej branży wyczucie smaku, proporcji, potrafi doradzić rodzaj i grubość kamienia, tak aby osiągnąć wymagany efekt. Poza tym nie nalepia w widocznych miejscach (a raczej w ogóle nie nalepia) metek ze swoją reklamą, nie ma widocznie takiej ptrzeby. Rażą mnie te nalepki, zwłaszzcza naklejone od frontu nagrobka i w dodatku w jaskrawych kolorach. Wygląda to tandetnie, przypomina towar w sklepie.
      • Gość: GOŚĆ [...] IP: *.centertel.pl 27.07.14, 16:25
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: silencjusz Re: Solidny kamieniarz IP: *.centertel.pl 28.07.14, 05:59
          Te, montaRZ, czego tak krzyczysz???
          • Gość: To Ja Re: Solidny kamieniarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.14, 12:49
            Najlepszy w okolicy od lat wielu to Orzechowski z Działdowa. Solidna robota i co nie mniej ważne odpowiednie materiały tj. kamień przede wszystkim. Człowiek poważny i odpowiedzialny z warsztatem wyposażonym w nowe maszyny z górnej pułki. Podaję fakty nie mając w tym żadnego interesu. Radzę zasięgnąć języka na temat tego fachowca. Pozdrawiam.
            • Gość: GOŚĆ Re: Solidny kamieniarz IP: *.centertel.pl 10.08.14, 18:56
              Kamieniarze z CIECHANOWA a tylko jeden z nich zna tak naprawdę robotę na każdej maszynie jak.ą ma potrafi zrobić a reszta nie ma zielonego pojęcia jak się do tego zabrać właściciel żeby nic nie umiał zrobić tylko wciskać ludziom kit to wstyd . Jestem zła bo właśnie u takiego zamówiłam . Polecam kamieniarzy z warszawy też nie wszystkich ale niektórzy dają 10 lat gwarancji wychodzi drożej ale warto a nie jak tego z Ciechanowa co po 2 latach zaczynał mi się rozpadać i co i nie mam już gwarancji
              • Gość: GOŚĆ Re: Solidny kamieniarz IP: *.centertel.pl 10.08.14, 18:57
                HAHA PRAWDA
            • Gość: Haga Re: Solidny kamieniarz IP: *.204.101.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.09.14, 14:12
              Najlepszy? A w czym jeśli można, bo ja tego pana z nienajlepszej strony znam...
          • Gość: wiqa Re: Solidny kamieniarz IP: *.centertel.pl 10.08.14, 20:32
            O pan kamieniarz i jak tu wierzyć w to co jest tu napisane jak właściciele się wypowiadają na temat kto jest lepszy i sami siebie polecają SERDECZNIE POZDRAWIAM CZEKAŁAM NA TAKĄ REAKCJĘ
      • Gość: GOŚĆ Re: Solidny kamieniarz IP: *.centertel.pl 10.08.14, 19:17
        Witam forumowiczów z doświadczenia wiem że najlepsze zakłady to małe w których właściciel sam robi zlecenia ( nie ma dużo zleceń bo jak by miał to pewnie zatrudniał by dużo ludzi) co się z tym wiąże ma czas na dopracowanie no i sam dba o swoją markę a pracownik to zawsze pracownik nie zawsze stawia dobro firmy . Moja rada jak będziecie zamawiać nagrobek to zwróćcie uwagę na to ilu pracowników zatrudnia , jeżeli dużo to wiadomo że nie ma czasu na nic dużo zleceń . A najlepiej to porozmawiać ze (znajomym mnie to kosztowało 50 zł) kamieniarzem (pracownikiem on powie na co zwrócić uwagę) jeden odradził mi zamawianie w tym zakładzie co byłam.
    • Gość: monia Re: Solidny kamieniarz IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.08.14, 18:04
      Polecam Pana Pawła Woźniaka z Niechodzina,stawiał mi 2 pomniki.Solidny,słowny i dokładny.
    • Gość: andrzejopel99 Re: Solidny kamieniarz IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.21, 12:44
      pan Kacper Tomasz Prewęcki to naciągacz-wziął zadatki pieniężne na 2 pomniki_od mojej matki umowa nr181/2021r. oraz od znajomej p.Ewy umowa nr201/2021r. Pomniki miały być zrobione w maju-mamy lipiec więc zażądamy zwrotu swoich pieniędzy.Nowy typ oszusta-kamieniarz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka