IP: 46.112.9.* 28.11.10, 21:04
gdzie w tym roku kupimy tania ładna żywą choinkę?
Obserwuj wątek
    • Gość: it. Re: choinki IP: *.xdsl.centertel.pl 29.11.10, 12:53
      na bazarze :) przy biedronce, na PKP- do wyboru :)
    • Gość: . Re: choinki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.10, 14:53
      Najlepiej do leśniczówki:)
    • Gość: Gardenia Re: choinki IP: 213.199.253.* 07.12.10, 18:09
      W tym roku kupisz ładna choinkę na ulicy Kolbe45 Kwiaciarnia Gardenia sprzedaż od 16.12.2010 Zapraszamy
      • Gość: gość Re: choinki IP: 188.33.146.* 07.12.10, 18:12
        czy bedą naprawde naprawde piekne
      • Gość: gość Re: choinki IP: 188.33.146.* 07.12.10, 18:13
        a jakie beda ceny tych choineczek? interesuje mnie żywa
        • Gość: gardenia Re: choinki IP: 213.199.253.* 07.12.10, 19:57
          Świerk pospolity od 20zl Istnieje mozliwosc zamówienia niżej wymienionych drzewek : świerk srebny i srebno-zielony, świerk daglezja pachnąca sosna czarna i zwykła
          • Gość: struś Re: choinki IP: 195.47.201.* 08.12.10, 10:30
            Czy będą dostępne w doniczkach? Jeśli tak to po ile?
          • Gość: tata Re: choinki IP: 195.117.122.* 08.12.10, 11:41
            Pytanie do Gardenii: czy będziecie mieli jodłę kaukaską?
            • Gość: Gardenia Re: choinki IP: 213.199.253.* 08.12.10, 13:38
              Niestety nie bedziemy mieli jodły kaukaskiej. W doniczkach również beda a co do ceny to zapraszam na kolbego 45
    • Gość: Ewcia Re: choinki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 11:03
      ja co roku kupuję w Magnolii na Nadrzecznej.
      Zawsze jestem zadowolona.
      • Gość: Gaga Re: choinki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.12.10, 14:15
        A ile w magnoli kosztuje?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka