Dodaj do ulubionych

Pierwszy taniec

17.04.14, 16:17
Witam
Jak myślicie która piosenka lepiej nadaje się na pierwszy taniec: Niebieska piosenka czy Kochaj mnie i dotykaj??
Proszę o pomoc...
Obserwuj wątek
    • thoorop298 Re: Pierwszy taniec 17.04.14, 16:44
      Z chęcią :D
      • Gość: koza Re: Pierwszy taniec IP: 213.199.253.* 17.04.14, 16:55
        A co to kogo obchodzi? To Twój wybór
        • Gość: a Re: Pierwszy taniec IP: 213.199.253.* 17.04.14, 17:58
          Mi zawsze marzyl sie pierwszy taniec do piosenki Wodeckiego "Oczarowanie"...ehh piekny walc. No ale z racji tego, ze maz nie byl chetny walca sie uczyc a mi nie widzialo sie by przy tak pieknej melodi kiwac sie na boki to padlo na inny utwor.
          • Gość: ja Re: Pierwszy taniec IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.14, 19:12
            U mnie byla Niebieska piosenka. Lubie ten utwor i te slowa.
    • Gość: razor Re: Pierwszy taniec IP: 212.160.172.* 22.04.14, 11:48
      niebieska piosenka zdecydowanie :)
      • Gość: szpenio Re: Pierwszy taniec IP: *.static.chello.pl 22.04.14, 16:24
        Szkoda tylko, że niebieska piosenka jest refleksja o śmierci
        • Gość: zazzu01 Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 16:28
          a ja miałam tańczyć walca angielskiego do "zakochanych" natalii kukulskiej, ale zespól zrobił nam " niespodziankę i zagrał "zabiorę cię" kancelaryi
    • Gość: zaq Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 17:08
      Jak dla mnie niebieska piosenka to piosenka o bardzo ładnym tekście ale jak można to zatańczyć jako pierwszy taniec? Przecież to piosenka w czasie przeszłym o parze małżonków, którzy już nie żyją i "stanęli przed Bogiem". Jak dla mnie trochę to nie na miejscu tańczenie do tej piosenki.
      • Gość: piosnka Re: Pierwszy taniec IP: *.static.chello.pl 22.04.14, 18:06
        Za miłość ma weekend
      • Gość: ja Re: Pierwszy taniec IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.14, 19:03
        Ja to inaczej interpretowalam ta piosenke. Jako wlasnie takie marzenie ze sie zestarzejemy razem ze kiedys staniemy razem przed Bogiem tak samo razem jak w czasie slubu. I dla nas wlasnie ten tekst byl taka nadzieja o milosci na cake zycie. Ale ty nie musisz negowac czyjegos wyboru. Tancz sobie co chcesz i nie pouczaj.
        • Gość: mężatka Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 19:17
          Teraz tańcz co chcesz,bo za kilka lat zaśpiewasz jak Patty
          www.youtube.com/watch?v=hjUtDjcej2s
          • Gość: ja Re: Pierwszy taniec IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.14, 19:26
            A czego Ty zyczysz tej dziewczynie? To ze Tobie nie wyszlo nie oznacza ze kazdemu musi sie nie udac. Nie znasz ani jej ani narzeczonego i taka brzydka dogryzka z Twojej strony. Wstyd!
            • Gość: mężatka Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 19:31
              To nie życzenie a życie w realu i na szczęście nie mnie tyczy.
              Co za różnica,jaki taniec,bardziej durnych wątków nie widziałam.
              • opin7 Re: Pierwszy taniec 23.04.14, 11:07
                "Ona tańczy dla mnie", a łon skacze na mnie! ;)
                • Gość: X Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.14, 11:11
                  Mężatka-zgorzkniała bardzo jesteś!
                • Gość: klara Re: Pierwszy taniec IP: 213.199.253.* 23.04.14, 11:12
                  Tak dziś z nią jutro z inną
                  • Gość: klara Re: Pierwszy taniec IP: 213.199.253.* 23.04.14, 13:07
                    Jak można forumowiczów o takie bzdety pytać? Nie macie jskiejś SWOJEJ piosenki tylko jakieś durne melodie powielać chcecie?
    • Gość: Kama&Arson [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.14, 14:46
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: weselnik Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.14, 17:40
        Na weselach w przypadku pierwszego tańca kiedyś robiono dwa błędy. Byli tacy co wybierali przebój grupy "Dwa plus jeden" - Windą do nieba. Tekst zupełnie nie na tą okazję. Totalna porażka. Drugi błąd to wybór walca, szczególnie angielskiego. Z b.małymi wyjątkami komedia na parkiecie w majestacie powagi tej chwili. Sala musiała bić brawo, gdyż tak wypadało a tak naprawdę to męka dla wykonawców i patrzących gości na ich zmagania z rytmem. Walc angielski jest b.dobrym wyborem ale na litość - młodzi nauczcie się go tańczyć!!! Inaczej unikajcie go jak ognia bo Latający cyrk Monty Pythona to przy tym pikuś.
        • Gość: ania Re: Pierwszy taniec IP: *.centertel.pl 24.04.14, 12:08
          A moze wie ktos gdzie w ciechanowie mozna kupic maszyne na wesele do babelkow mydlanych??
          • Gość: olo702 Re: Pierwszy taniec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.14, 12:28
            W popularnym serwisie aukcyjnym wpisz"wytwornica baniek"
            • Gość: ania Re: Pierwszy taniec IP: *.centertel.pl 24.04.14, 13:22
              Wiem tylko na aukcji trzeba za przesylke placic a chcialabym to w ciechanowie kupic
              • Gość: artur Re: Pierwszy taniec IP: *.static.chello.pl 25.04.14, 10:19
                Zgłoś się do sklepu muzycznego, to ci sprowadzą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka