thoorop298 17.04.14, 16:17 Witam Jak myślicie która piosenka lepiej nadaje się na pierwszy taniec: Niebieska piosenka czy Kochaj mnie i dotykaj?? Proszę o pomoc... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koza Re: Pierwszy taniec IP: 213.199.253.* 17.04.14, 16:55 A co to kogo obchodzi? To Twój wybór Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Pierwszy taniec IP: 213.199.253.* 17.04.14, 17:58 Mi zawsze marzyl sie pierwszy taniec do piosenki Wodeckiego "Oczarowanie"...ehh piekny walc. No ale z racji tego, ze maz nie byl chetny walca sie uczyc a mi nie widzialo sie by przy tak pieknej melodi kiwac sie na boki to padlo na inny utwor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pierwszy taniec IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.14, 19:12 U mnie byla Niebieska piosenka. Lubie ten utwor i te slowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: razor Re: Pierwszy taniec IP: 212.160.172.* 22.04.14, 11:48 niebieska piosenka zdecydowanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szpenio Re: Pierwszy taniec IP: *.static.chello.pl 22.04.14, 16:24 Szkoda tylko, że niebieska piosenka jest refleksja o śmierci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zazzu01 Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 16:28 a ja miałam tańczyć walca angielskiego do "zakochanych" natalii kukulskiej, ale zespól zrobił nam " niespodziankę i zagrał "zabiorę cię" kancelaryi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaq Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 17:08 Jak dla mnie niebieska piosenka to piosenka o bardzo ładnym tekście ale jak można to zatańczyć jako pierwszy taniec? Przecież to piosenka w czasie przeszłym o parze małżonków, którzy już nie żyją i "stanęli przed Bogiem". Jak dla mnie trochę to nie na miejscu tańczenie do tej piosenki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piosnka Re: Pierwszy taniec IP: *.static.chello.pl 22.04.14, 18:06 Za miłość ma weekend Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pierwszy taniec IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.14, 19:03 Ja to inaczej interpretowalam ta piosenke. Jako wlasnie takie marzenie ze sie zestarzejemy razem ze kiedys staniemy razem przed Bogiem tak samo razem jak w czasie slubu. I dla nas wlasnie ten tekst byl taka nadzieja o milosci na cake zycie. Ale ty nie musisz negowac czyjegos wyboru. Tancz sobie co chcesz i nie pouczaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mężatka Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 19:17 Teraz tańcz co chcesz,bo za kilka lat zaśpiewasz jak Patty www.youtube.com/watch?v=hjUtDjcej2s Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pierwszy taniec IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.14, 19:26 A czego Ty zyczysz tej dziewczynie? To ze Tobie nie wyszlo nie oznacza ze kazdemu musi sie nie udac. Nie znasz ani jej ani narzeczonego i taka brzydka dogryzka z Twojej strony. Wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mężatka Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 19:31 To nie życzenie a życie w realu i na szczęście nie mnie tyczy. Co za różnica,jaki taniec,bardziej durnych wątków nie widziałam. Odpowiedz Link Zgłoś
opin7 Re: Pierwszy taniec 23.04.14, 11:07 "Ona tańczy dla mnie", a łon skacze na mnie! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.14, 11:11 Mężatka-zgorzkniała bardzo jesteś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klara Re: Pierwszy taniec IP: 213.199.253.* 23.04.14, 11:12 Tak dziś z nią jutro z inną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klara Re: Pierwszy taniec IP: 213.199.253.* 23.04.14, 13:07 Jak można forumowiczów o takie bzdety pytać? Nie macie jskiejś SWOJEJ piosenki tylko jakieś durne melodie powielać chcecie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kama&Arson [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.14, 14:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weselnik Re: Pierwszy taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.14, 17:40 Na weselach w przypadku pierwszego tańca kiedyś robiono dwa błędy. Byli tacy co wybierali przebój grupy "Dwa plus jeden" - Windą do nieba. Tekst zupełnie nie na tą okazję. Totalna porażka. Drugi błąd to wybór walca, szczególnie angielskiego. Z b.małymi wyjątkami komedia na parkiecie w majestacie powagi tej chwili. Sala musiała bić brawo, gdyż tak wypadało a tak naprawdę to męka dla wykonawców i patrzących gości na ich zmagania z rytmem. Walc angielski jest b.dobrym wyborem ale na litość - młodzi nauczcie się go tańczyć!!! Inaczej unikajcie go jak ognia bo Latający cyrk Monty Pythona to przy tym pikuś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Pierwszy taniec IP: *.centertel.pl 24.04.14, 12:08 A moze wie ktos gdzie w ciechanowie mozna kupic maszyne na wesele do babelkow mydlanych?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo702 Re: Pierwszy taniec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.14, 12:28 W popularnym serwisie aukcyjnym wpisz"wytwornica baniek" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Pierwszy taniec IP: *.centertel.pl 24.04.14, 13:22 Wiem tylko na aukcji trzeba za przesylke placic a chcialabym to w ciechanowie kupic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: artur Re: Pierwszy taniec IP: *.static.chello.pl 25.04.14, 10:19 Zgłoś się do sklepu muzycznego, to ci sprowadzą. Odpowiedz Link Zgłoś