Gość: melmal IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.08, 20:27 czy w Ciechanowie można dostać to piwo w sklepie? jeśli tak to w którym... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lukas Re: Piwo Ciechan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.08, 22:02 Koleś do pierwszego lepszego monopolowego:) bodajże w biedronce tylko niema:) ale nie jestem tego pewny:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ariel Re: Piwo Ciechan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 07:59 twoje ryzyko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karla Re: Piwo Ciechan IP: 212.160.172.* 11.05.08, 08:40 na pewno dostaniesz to piwo najlepsze jest miodowe ciechanowskie a może wiecie czy dobre jest piwo z tekilą które ostatnio weszło na rynek ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Piwo Ciechan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 22:08 w byłym REMA1000 (teraz chyba "Twój sklep") w Rynku i GAMA na Aleksie Odpowiedz Link Zgłoś