Dodaj do ulubionych

Piwo Ciechan

IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.08, 20:27
czy w Ciechanowie można dostać to piwo w sklepie? jeśli tak to w którym...
Obserwuj wątek
    • Gość: lukas Re: Piwo Ciechan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.08, 22:02
      Koleś do pierwszego lepszego monopolowego:) bodajże w biedronce tylko niema:)
      ale nie jestem tego pewny:)
      • Gość: ariel Re: Piwo Ciechan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 07:59
        twoje ryzyko
        • Gość: karla Re: Piwo Ciechan IP: 212.160.172.* 11.05.08, 08:40
          na pewno dostaniesz to piwo najlepsze jest miodowe ciechanowskie a
          może wiecie czy dobre jest piwo z tekilą które ostatnio weszło na
          rynek ??
    • Gość: M Re: Piwo Ciechan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 22:08
      w byłym REMA1000 (teraz chyba "Twój sklep") w Rynku i GAMA na Aleksie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka