Gość: kaka40 IP: 213.77.49.* 16.08.01, 12:35 Czy ktoś zna jakieś ciekawe miejsce gdzie można się zabawić, poza "Astorią", agencjami i pubami??? Coś słyszałem o "Tygrysie". Może jacyś bywalcy skomentuja ten przybytek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Night Re: Night- live? IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 04.08.02, 12:03 Tak naprawdę to w Elblągu nie ma dyskoteki z prawdziwego zdarzenia. W Tygrysie nie byłem, ale idź do Planety lub do Galaxy. Odpowiedz Link Zgłoś
narccomp Re: Night- live? 05.11.02, 00:24 Gość portalu: Night napisał(a): > Tak naprawdę to w Elblągu nie ma dyskoteki z prawdziwego zdarzenia. W Tygrysie > nie byłem, ale idź do Planety lub do Galaxy. ech minely juz czasy palacyku, galeona, jaszczura Odpowiedz Link Zgłoś