Dodaj do ulubionych

Night- live?

IP: 213.77.49.* 16.08.01, 12:35
Czy ktoś zna jakieś ciekawe miejsce gdzie można się zabawić, poza "Astorią",
agencjami i pubami??? Coś słyszałem o "Tygrysie". Może jacyś bywalcy skomentuja
ten przybytek?
Obserwuj wątek
    • Gość: Night Re: Night- live? IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 04.08.02, 12:03
      Tak naprawdę to w Elblągu nie ma dyskoteki z prawdziwego zdarzenia. W Tygrysie
      nie byłem, ale idź do Planety lub do Galaxy.
      • narccomp Re: Night- live? 05.11.02, 00:24
        Gość portalu: Night napisał(a):

        > Tak naprawdę to w Elblągu nie ma dyskoteki z prawdziwego zdarzenia. W
        Tygrysie
        > nie byłem, ale idź do Planety lub do Galaxy.

        ech minely juz czasy palacyku, galeona, jaszczura

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka