Dodaj do ulubionych

Gięcie blachy

IP: *.elblag.vectranet.pl 25.03.13, 17:08
Siemka potrzebuje namiary na firmę lub osobę która gnie blachę 2mm lub 3mm
Dzięki
Obserwuj wątek
  • danej Re: Gięcie blachy 04.01.16, 16:23
   witam -znam firmę,która posiada kilka pras krawędziowych.o ile dobrze pamiętam,to gną blachę na długości ponad 4000 mm.Jest BTH Import Stal
  • rafann.pl Re: Gięcie blachy 12.01.16, 07:59
   Gięcie blach wykonasz w naszej firmie. Posiadamy profesjonalne precyzyjne maszyny do gięcia blach, co zapewnia powtarzalność gięcia.

   Posiadamy również ogromną ilość stempli co gwarantuje wykonanie każdego gięcia.

   Sprostamy każdemu zadaniu sprawdź nasza stronę gięcie blach.
    • danej Re: Gięcie blachy 25.02.16, 13:44
     Dzięki zastosowaniu krawędziarki numerycznej.którą mają ,o sile nacisku pond 300 ton uzyskuje się 100% powtarzalnych kształtów.Przy takiej konkurecji jedynie różnorodność posiadanych przez nich narzędzi pozwala na utrzymanie się na rynku.
  • dzickik Re: Gięcie blachy 20.01.17, 15:53
   Mogę polecić tę: bearmet.pl/oferta/malowanie-proszkowe Ostatnio korzystałem z jej usług. Muszę przyznać, że fachowcy, którzy znają się na robocie.
   • danej Re: Gięcie blachy 02.02.17, 11:18
    Bardzo wygodne dla nas klientów jest,gdy firma zajmuje się kompleksową obróbką metalu.Oszczędność naszego czasu i pieniędzy.Ostatnio w ofercie bth import stal znalazło się prostowanie elementów czy też blach po cięciu laserem lub plazmą.Akurat u nich kompleksowo znaczy kompleksowo,bo i materiał można kupić na miejscu.
  • danej Re: Gięcie blachy 23.02.17, 15:32
   Niewątpliwie jest kilka godnych polecenia firm dysponujących nowoczesnymi urządzeniami do cięcia laserem czy też plazmą,do gięcia i prostowania blach i elementów,ale korzystałem jedynie z usług bth im.Na razie nie mamy w planie zmiany tej solidnej firmy na onną.port stal
  • Gość: Roman Re: Gięcie blachy IP: *.legionowodom.pl 13.07.17, 09:46
   W szerokiej gamie usług świadczymy również modelowanie plastyczne metali. Gięcie blach i gięcie stali stanowią jedne z najważniejszych rodzajów technologicznej obróbki materiałów. Polega to głownie na trwalej zmianie krzywizn przedmiotu. Terminem tym określa się zarówno gięcie stali, jak również jej prostowanie, przy jednoczesnym zachowaniu spójności. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w dziedzinie gięcia stali i gięcia blach, korzystamy z najnowocześniejszych technologii i urządzeń takich jak prasy krawędziowe Amada. Są one gwarancja uzyskania najwyższej precyzji i powtarzalności w technice gięcia blach w bardzo krótkim czasie.
   Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów. W tym miejscu trzeba zauważyć, że poprzez wykorzystanie najnowszych technologii, gięcie blach wykonywane w naszym zakładzie spełnia najwyższe standardy. Nasze urządzenia pozwalają nie tylko na szybkie i precyzyjne wykonanie zlecenia. Należy zaznaczyć również, że wykonujemy zlecenia niestandardowe w dziedzinie jaką jest gięcie blach. Zmiana krzywizn przedmiotu w jakiejkolwiek konfiguracji będzie dla nas zleceniem do wykonania.
   • opalencja Re: Gięcie blachy 24.07.17, 10:09
    Gięciem blachy zajmuje się także firma Blachy Pruszyński - pruszynski.net/produkty/giecie/ . Prasa krawędziowa VarioPress 300-80 jaką dysponują, umożliwia obróbkę elementów o długości do przeszło ośmiu metrów i grubości do czterech milimetrów. Gięcie blachy to tylko część oferty związanej z jej obróbką. Firma oferuje wszystkie prace związane z obróbką blachy - wykrawanie (wykrawarka młoteczkowa Tru Punch 3000), wykonywanie skomplikowanych obróbek blacharskich (prasa krawędziowa TruBend 5230), perforację (wykrawarka młoteczkowa TruPunch5000 ), zaginanie (zaginarka Power Bend 3200/3,0). Wykrawarka Tru Punch 3000 to także wszelkiego rodzaju tłoczenia, wiercenie, gwintowanie, zgrzewanie a także laserowe znakowanie i etykietowanie.
  • marcel62bi Re: Gięcie blachy 03.08.17, 13:46
   Atutem każdej firmy jest szeroki zakres usług,które świadczą.Tak więc jeśli firma oferuje oprócz gięcia blach,cięcie laserem,strumieniem wody,piłą,plazmą,gratowanie krawędzi,szlifowanie i polerowanie blachy nierdzewnej,rur i profili zamkniętych,prostowanie elementów a do tego ma profesjonalne urządzenie do kontroli jakości wykonanych usług to jestpo prostu profesjonalna.Tak właśnie jest w przypadku bth import stal.Od kilku lat realizuje nasze zlecenia,nie mamy zastrzeżeń .Dobra robota na nowoczesnym sprzęcie.
  • jakustol Re: Gięcie blachy 07.01.19, 11:11
   jak giąć blachę, to możesz użyć prasę krawędziową CNC np taką jak masz tutaj :D www.chmpolska.pl/prasy-krawedziowe-cnc Maszyna ta precyzyjne będzie gieła arkusz blachy ;)
  • konsultant_23 Re: Gięcie blachy 29.05.22, 22:33
   Firmą, która oferuje różne sposoby gięcia i tłoczenia blach jest B2B Metalbay b2bmetalbay.com/
   Mają duży park maszynowy i dział technologiczny. Obrabiają zlecenia dla dużych firm. Tel. do działu ofertowania:
   +48 511 750 480

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka