Gość: Robert IP: *.sensor.com.pl 24.08.07, 17:48 Jakoś pojawiła się w moim okręgu skrzynka Dialog. Się cieszę, bo Neostrady mam dość. Znalazłem dość fajną promocję, można interek i laptopa od razu kupić, pytanie tylko, czy ktoś z Dialnet korzysta ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
generallo Re: ALternatywa dla TePsy 24.08.07, 18:43 Ale jak ci kable pozalewa to bez różnicy, to będzie operatorem telekomunikacyjnym :( I tak masz przechlapane :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: ALternatywa dla TePsy IP: *.sensor.com.pl 27.08.07, 10:18 No raczej :) ALe miałem radiowe łącze kiedyś jakieś TePsy i nawet bez deszczu lekki dramat był. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AborygenMiejscow Re: ALternatywa dla TePsy IP: 213.25.203.* 27.08.07, 10:48 Niestety jak na razie w Elblągu (tak jak z władzą) nie ma żadnej alternatywy dla TePsy choć jest do bani i do tego relatywnie droga w stosunku do cywilizowanej Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: ALternatywa dla TePsy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.07, 01:36 Ja korzystam i polecam, sam zerwałem umowę z tpsa bo co chwile mi sie net mi nie działał mówili ze zrobią i na mówieniu się skończyło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: ALternatywa dla TePsy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.07, 01:38 Ja mam dialog i laptopa za złotówkę ;p i bez awaryjnie wszytko działa lepiej dużo od starej multimedi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha Re: ALternatywa dla TePsy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.07, 07:14 No i tego laptopa splacasz przez trzy lata:P bo ile placisz za internet? Odpowiedz Link Zgłoś
larlargal Re: ALternatywa dla TePsy 23.10.07, 10:12 Gość portalu: ha napisał(a): > No i tego laptopa splacasz przez trzy lata:P bo ile placisz za internet? Ale w sumie i tak ciekawa opcja- wiadomo nic za darmo:D ( w dzisiejszych czasach;)) A fajne bo np student nie musi brać specjalnie kredytu, żęby mieć laptopa. Odpowiedz Link Zgłoś
larlargal Re: ALternatywa dla TePsy 23.10.07, 01:36 Gość portalu: Michal napisał(a): > Ja korzystam i polecam, sam zerwałem umowę z tpsa bo co chwile mi sie ne > t > mi nie działał mówili ze zrobią i na mówieniu się skończyło. U mnie podobnie nie moglem juz zdzierzyc tp.sa...i wiecznego'obiecywania';/ Odpowiedz Link Zgłoś