Dziewczyny
nabroilam a teraz szukam pomocy

mam coreczke 13 miesiecy i do tej pory nie zostawialam Jej z nikim poza Tatusiem.... tak sie jakos skladalo.... teraz sie nam zamarzylo wyjsc gdzies razem itd ale dziec nie nauczony zostawac z babcia.... wczoraj zostawilam na 15 min i dziec ryczal jak dziki... co zrobic zeby bezstresowo dla dziecia i babci zalatwic sobie chwile we dwoje ;>