tempera_tura
13.12.10, 12:29
Młody chodzi z kocykiem od 2 miesięcy. Wszędzie!!!. Nie przeszkadza mi to zasadniczo tylko problem w tym że on niesie go przed sobą (nie ciągnie) i nagminnie sie o niego potyka, ślizga się na nim itp....Wywala sie przez niego ciagle..... Ma 13 miesięcy, chodzi świetnie a teraz uczy sie biegać, kocyk jest naprawde niebezpieczny. Próbowałam zabrać podstępem, jak sie zagapi itp ale on go szuka i robi sceny.... Śpi tylko pod nim oczywiście i bez niego nie ma mowy o spaniu wiec nie moge go wywalić i już. Ma oczywiście inne kocyki ale tylko ten kocha....
Kiedy to przejdzie albo może jakieś pomysły jak sprawe załatwić?
Wasze dzieciaki też mają fazy na jakąś konkretną rzecz?