ivaz
08.02.11, 20:50
Właściwie to pytanie skierowane do mam dzieci urodzonych wiosną 2008r, (marzec, kwiecień) powiedzcie dziewczyny jaki rozmiar ubrań nosiły wasze dzieciaki w zeszłe lato.
Chodzi o to, ze chciałam córce kupic trochę rzeczy w Next na lato, teraz młoda (23 m-ce) powoli wchodzi w rom 92, ale nosi jeszcze ciuszki na 86. Generalnie młoda jest sredniakiem na 50 centylu. Zastanawiam się czy wybrać rozm 92 czy 98?