31.05.04, 12:14
wyrost,waga,obw.gl.kl pozdrawia kasia
Obserwuj wątek
    • mkubcio1111 Re: 6 m.c 31.05.04, 12:33
      Napisze jutro, bo mamy szczepienie, więc będziemy wiedzieć.
    • alluna Re: 6 m.c 31.05.04, 17:59
      do 6 m-cy brakuje 12 dni.77 cm.8200g 44,5 cm klatka piersiowa
      • farel3 Re: 6 m.c 31.05.04, 18:08
        czesc jak rozklad posilkow u was
        • magdamroziuk Re: 6 m.c 31.05.04, 21:01
          65, 6500, 43, 41
          O diecie nie piszę, bo mały ma specyficzną dietę z powodu przedawkowania D3.
    • lechasia Re: 6 m.c 31.05.04, 22:58
      Mój Toni 6 miesięcy kończy za 3 dni. Jego wymiary to : waga-8100, dł. 71 cm,
      obwód głowy-44, klatki piersiowej-45.
      A jemy tak :
      ok. 8 - 120 ml bebika sojowego zagęszczonego kleikiem kukurydzianym
      ok.12 - połowa słoiczka zupki z indykiem
      ok.14 - 120 ml bebika sojowego zagęszczonego kaszką ryżową z owocami leśnymi
      ok.17 - naprzemiennie kisielek z naturalnego soku lub jabłuszko
      ok.21 - 180 ml bebika sojowego zagęszczanego kleikiem kukurydzianym
      W ciągu dnia mały popija Bobofrut jabłkowo-marchwiowy i herbatke Hipp z owoców
      leśnych, oraz podjada Flipsy.
      Aha i muszę dodać, że Toni musi mieć zawsze bardzo zagęszczone mleczko ze
      względu na refluks.
      Asia
      --
      Moje najukochańsze chłopaki
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10618677
    • mamcia-2003 Re: 6 m.c 03.06.04, 22:49
      Chodzi o chłopców?
      Moja Emilcia była taka jak miała 6 miesięcy: 7.250 g.; obwód głowy 43,5;
      obwód klatki piersiowej 44. wzrostu nie ma, bo nie mierzą.
      Mała mało przybierała, więc przeszliśmy na butlę..nie wiem, czy słusznie, bo
      tyje tak samo, tzn. ok. 300 g./ miesiąc...już się przyzwyczailiśmy do takiego
      minimum-dobrze się rozwiaja i wszystko jest Ok.Ale ostatnio byłyśmyu lekarza w
      wieku 6,5 miesięcy i Emilcia przybrała najwięcej od urodzenia: ( a urodziła się
      4100g i 56 długa)730 g przez niecały miesiąc TO DLA NAS OLBRZYMI SUKCES!!!
      Teraz je:
      - ok. 2, 3 butelki Bebiko 2 z kleikiem ryżowym, kukurydzianym po 210, 180 ml
      - deserek ze słoiczka lub starte jabłuszko z (mało) banankiem, kiwi (ale
      ostatnio miała czerwoną pupcię po kiwi, także na razie stop). nie przestrasz
      się kiwi, lekarka mówiła, że ma duuuuzo witamin i troszkę , stopniowo można
      dawać!!!
      - zupka ze słoiczka (dla Nas nejlepsze z bobowity)lub "własnoręczna" z
      przetartych, ugotowanych mrożonek, np. marchew i brokuły+podrobiony indyczek
      (najwięcej witamin)+ od niedługa lekarka mówiła, żeby zupki żółtkiem zgęścić,
      ale na razie mam opory...
      - w miedzyczasie herbatki a bobowity jabłuszko z melisą (dla Emilci pycha) i z
      mniejszym apetytem soczki wszelkiej masci (gerber, bobowita)
      - plus zamiast butli jednej kaszka ze 120 ml mleka Bebiko + 3 łyżki kaszki (dla
      nas najlepsze z Nestle)
      pozdrawiam
    • anikwaw Re: 6 m.c 07.06.04, 00:08
      mój kuba waży 7130 a mierzy 66. Menu wygląda następująco:
      6 - 150ml bebilonu pepti zagęszczonego kaszką malinową
      9 - deserek z jabłek lub jabłka+jagody (pół słoiczka)
      11 - zupka warzywna (cały słoiczek)
      ok 15 - pepti 150 ml
      19 - pepti 150 ml
      23 - pepti 180 ml
      w ciągu dla popija jeszcze dodatkowo soczek marchewkowo jabłkowy - jakies 120
      ml w ciągu całego dnia.
      Pozdrawiam,
      ania i kuba (5 grudzień 2003)
    • meredith1 Re: 6 m.c 07.06.04, 12:09
      Mój Kubuś urodził się 2 grudnia. waży 8300, długość ciała 71 cm, obwód głowy
      46, klatka piersiowa 43.
      Co do diety to mały jest tylko na piersi, a ponieważ łądnie rośnie przez
      najbliższy miesiąc będzie dostawał jabłuszka i inne tylko do spróbowania.
    • buszka1 Re: 6 m.c 08.06.04, 22:17
      Moja Kaja (3.12.2003) waga 7100g, obwod glowy 43, klatki 44, wzrostu nie znamy.
      Jest na piersi + raz dziennie zupka z mieskiem i pol jabluszka lub cala
      brzoskwinka. Z soczkami gorsza sprawa - mala nie potrafi pic z butli ale
      staramy sie jej "wlewac" troche soczku i herbatki codziennie.
      Przy okazji zapraszam wszystkie grudniowe mamy na forum prywatne GRUDNIOWE
      SKARBY 2003
      Pozdrawiam
      • zuza.zuza Re: 6 m.c 09.06.04, 09:50
        mój Kubutek waży 7200, mierzy 68 cm; obwód główki 42,4; obwód klatki 44 ;
    • komika Re: 6 m.c 09.06.04, 13:29
      hejka! Pati waży 8100, mierzy 75cm, obwód główki 43cm, klatki 44cm! pozdrawiam
      serdecznie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka