farel3 31.05.04, 12:14 wyrost,waga,obw.gl.kl pozdrawia kasia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mkubcio1111 Re: 6 m.c 31.05.04, 12:33 Napisze jutro, bo mamy szczepienie, więc będziemy wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
alluna Re: 6 m.c 31.05.04, 17:59 do 6 m-cy brakuje 12 dni.77 cm.8200g 44,5 cm klatka piersiowa Odpowiedz Link Zgłoś
magdamroziuk Re: 6 m.c 31.05.04, 21:01 65, 6500, 43, 41 O diecie nie piszę, bo mały ma specyficzną dietę z powodu przedawkowania D3. Odpowiedz Link Zgłoś
lechasia Re: 6 m.c 31.05.04, 22:58 Mój Toni 6 miesięcy kończy za 3 dni. Jego wymiary to : waga-8100, dł. 71 cm, obwód głowy-44, klatki piersiowej-45. A jemy tak : ok. 8 - 120 ml bebika sojowego zagęszczonego kleikiem kukurydzianym ok.12 - połowa słoiczka zupki z indykiem ok.14 - 120 ml bebika sojowego zagęszczonego kaszką ryżową z owocami leśnymi ok.17 - naprzemiennie kisielek z naturalnego soku lub jabłuszko ok.21 - 180 ml bebika sojowego zagęszczanego kleikiem kukurydzianym W ciągu dnia mały popija Bobofrut jabłkowo-marchwiowy i herbatke Hipp z owoców leśnych, oraz podjada Flipsy. Aha i muszę dodać, że Toni musi mieć zawsze bardzo zagęszczone mleczko ze względu na refluks. Asia -- Moje najukochańsze chłopaki forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10618677 Odpowiedz Link Zgłoś
mamcia-2003 Re: 6 m.c 03.06.04, 22:49 Chodzi o chłopców? Moja Emilcia była taka jak miała 6 miesięcy: 7.250 g.; obwód głowy 43,5; obwód klatki piersiowej 44. wzrostu nie ma, bo nie mierzą. Mała mało przybierała, więc przeszliśmy na butlę..nie wiem, czy słusznie, bo tyje tak samo, tzn. ok. 300 g./ miesiąc...już się przyzwyczailiśmy do takiego minimum-dobrze się rozwiaja i wszystko jest Ok.Ale ostatnio byłyśmyu lekarza w wieku 6,5 miesięcy i Emilcia przybrała najwięcej od urodzenia: ( a urodziła się 4100g i 56 długa)730 g przez niecały miesiąc TO DLA NAS OLBRZYMI SUKCES!!! Teraz je: - ok. 2, 3 butelki Bebiko 2 z kleikiem ryżowym, kukurydzianym po 210, 180 ml - deserek ze słoiczka lub starte jabłuszko z (mało) banankiem, kiwi (ale ostatnio miała czerwoną pupcię po kiwi, także na razie stop). nie przestrasz się kiwi, lekarka mówiła, że ma duuuuzo witamin i troszkę , stopniowo można dawać!!! - zupka ze słoiczka (dla Nas nejlepsze z bobowity)lub "własnoręczna" z przetartych, ugotowanych mrożonek, np. marchew i brokuły+podrobiony indyczek (najwięcej witamin)+ od niedługa lekarka mówiła, żeby zupki żółtkiem zgęścić, ale na razie mam opory... - w miedzyczasie herbatki a bobowity jabłuszko z melisą (dla Emilci pycha) i z mniejszym apetytem soczki wszelkiej masci (gerber, bobowita) - plus zamiast butli jednej kaszka ze 120 ml mleka Bebiko + 3 łyżki kaszki (dla nas najlepsze z Nestle) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
anikwaw Re: 6 m.c 07.06.04, 00:08 mój kuba waży 7130 a mierzy 66. Menu wygląda następująco: 6 - 150ml bebilonu pepti zagęszczonego kaszką malinową 9 - deserek z jabłek lub jabłka+jagody (pół słoiczka) 11 - zupka warzywna (cały słoiczek) ok 15 - pepti 150 ml 19 - pepti 150 ml 23 - pepti 180 ml w ciągu dla popija jeszcze dodatkowo soczek marchewkowo jabłkowy - jakies 120 ml w ciągu całego dnia. Pozdrawiam, ania i kuba (5 grudzień 2003) Odpowiedz Link Zgłoś
meredith1 Re: 6 m.c 07.06.04, 12:09 Mój Kubuś urodził się 2 grudnia. waży 8300, długość ciała 71 cm, obwód głowy 46, klatka piersiowa 43. Co do diety to mały jest tylko na piersi, a ponieważ łądnie rośnie przez najbliższy miesiąc będzie dostawał jabłuszka i inne tylko do spróbowania. Odpowiedz Link Zgłoś
buszka1 Re: 6 m.c 08.06.04, 22:17 Moja Kaja (3.12.2003) waga 7100g, obwod glowy 43, klatki 44, wzrostu nie znamy. Jest na piersi + raz dziennie zupka z mieskiem i pol jabluszka lub cala brzoskwinka. Z soczkami gorsza sprawa - mala nie potrafi pic z butli ale staramy sie jej "wlewac" troche soczku i herbatki codziennie. Przy okazji zapraszam wszystkie grudniowe mamy na forum prywatne GRUDNIOWE SKARBY 2003 Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
zuza.zuza Re: 6 m.c 09.06.04, 09:50 mój Kubutek waży 7200, mierzy 68 cm; obwód główki 42,4; obwód klatki 44 ; Odpowiedz Link Zgłoś
komika Re: 6 m.c 09.06.04, 13:29 hejka! Pati waży 8100, mierzy 75cm, obwód główki 43cm, klatki 44cm! pozdrawiam serdecznie! Odpowiedz Link Zgłoś