maderta
05.06.13, 14:31
Mam pytanie do mam przedszkolaków - niejadków. Jak z jedzeniem w przedszkolu?
Pytam, bo mam problem z córą, jest bardzo wybredna, je tylko określone produkty/dania, nie je kanapek i oawiam się, co będzie, jak pójdzie do przedszkola od września. Czy jest szansa, że wśród innych dzieci zacznie jeść? Czy może będę skaana na przynoszenie jej do przedszkola jedzenia, co uważam za złe rozwiązanie akurat, no ale cos jeść musi tam przecież.