Dodaj do ulubionych

blogi naszych dzieci :)

28.12.05, 19:40
NASZ 1 BLOG

dziewczyny mam pomysł byśmy w tym wątku pochwaliły się naszymi blogami
a szczególnie blogami o naszych dzieciach
każda mama przecież lubi sie chwalić swoimi dziećmi
ja również smile
NASZ 1 BLOG
POCHWALCIE SIĘ I WASZYMI

P.S poproszę przy okazji o parę fajnych komentarzy

pozdromejdejki

mejdejka75.blog.onet.pl/
NASZ 1 BLOG
Obserwuj wątek
    • sylwiawm Re: blogi naszych dzieci :) 28.12.05, 20:23
      www.wikii.smyki.pl
      p.s. Mejdejka czy ty nie jesteś ze Świdnika. Jedna z osób i twój mąż są mają
      znajomą twarz
      • mejdejka Re: blogi naszych dzieci :) 29.12.05, 12:32
        nie sylwio niestety
        ja jestem z małej miejscowości SOKÓŁKA niemal na końcu świata
        w woj.podlaskim 15 km od BIAŁORUSKIEJ GRANICY
        • r.kruger Re: blogi naszych dzieci :) 29.12.05, 17:16
          prowadzę a czy jest się czym chwalić ocenić możecie tylko wy
          adres w linku
          • r.kruger mejdejka 29.12.05, 17:19
            tylko tło przy komentarzach mimo że ładne utrudnia ich odczytanie-
            • gawliki Re: mejdejka 02.01.06, 22:20

              • domin19761 Re: mejdejka 02.01.06, 22:30
                to i my dołączymy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka