07.02.06, 17:54
Wenus, od jutra Zona_mi nie będzie moderatorką Niemowlaka.
Czy ja dobrze kojarzę fakty? Czy to Ty zajmiesz jej miejsce?
Obserwuj wątek
    • wiolkak Re: Do Wenus 07.02.06, 17:56
      ciekawe czy będzie ścigac Pam?smile)) hihi
    • wenus.z.willendorfu Re: Do Wenus 07.02.06, 21:21
      Absolutnie nigdy w życiu!
      • z1mka Re: Do Wenus 07.02.06, 21:22
        "nigdy w życiu" czy raczej "ja wam pokażę"???????????
    • wenus.z.willendorfu Kangurku 07.02.06, 21:59
      a skąd w ogóle ten pomysł, że miałabym moderować Niemowlę???
      • kangur4 Re: Kangurku 07.02.06, 22:02
        A bo kiedyś Zona_mi na Gotowych na Wszystko dziękowała Ci za wirtualne
        wyciągnięcie pomocnej dłoni.
        I tak mi się jakoś skojarzyło.
        • mmala6 Re: Kangurku 07.02.06, 22:09
          Wenus, a czemu nie???wink
          • wenus.z.willendorfu mmala, sama zgadnij :-) 07.02.06, 22:11

        • wenus.z.willendorfu Re: Kangurku 07.02.06, 22:10
          a to chodziło o całkiem coś innego i o całkiem niedzieciowe forum smile
          Ale musze przyznać, że dedukcję masz jak Sherlock Holmes- tu kawałek, tam
          kawałek wink
          • kangur4 Re: Kangurku 07.02.06, 22:16
            Niestety, to nie jest talent dedukcyjny. Jest to obrzydliwa skłonnośc do
            plotkarstwa i gumowe ucho.
            • mmala6 Re: Kangurku 07.02.06, 22:27
              ja mysle, ze jakby Wenus pomoderowala Niemowlaka to moze bylaby szansa na mala
              reforme tamzewink a my pomozemy, prawda?
              • wenus.z.willendorfu Re: Kangurku 07.02.06, 22:29
                aż strach się bać smile
                • kangur4 Re: Kangurku 07.02.06, 22:32
                  Och, jak ja bym tam czasem pomoderowała! Aż by się kurzyło!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka