kangur4 07.02.06, 17:54 Wenus, od jutra Zona_mi nie będzie moderatorką Niemowlaka. Czy ja dobrze kojarzę fakty? Czy to Ty zajmiesz jej miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
z1mka Re: Do Wenus 07.02.06, 21:22 "nigdy w życiu" czy raczej "ja wam pokażę"??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
wenus.z.willendorfu Kangurku 07.02.06, 21:59 a skąd w ogóle ten pomysł, że miałabym moderować Niemowlę??? Odpowiedz Link Zgłoś
kangur4 Re: Kangurku 07.02.06, 22:02 A bo kiedyś Zona_mi na Gotowych na Wszystko dziękowała Ci za wirtualne wyciągnięcie pomocnej dłoni. I tak mi się jakoś skojarzyło. Odpowiedz Link Zgłoś
wenus.z.willendorfu Re: Kangurku 07.02.06, 22:10 a to chodziło o całkiem coś innego i o całkiem niedzieciowe forum Ale musze przyznać, że dedukcję masz jak Sherlock Holmes- tu kawałek, tam kawałek Odpowiedz Link Zgłoś
kangur4 Re: Kangurku 07.02.06, 22:16 Niestety, to nie jest talent dedukcyjny. Jest to obrzydliwa skłonnośc do plotkarstwa i gumowe ucho. Odpowiedz Link Zgłoś
mmala6 Re: Kangurku 07.02.06, 22:27 ja mysle, ze jakby Wenus pomoderowala Niemowlaka to moze bylaby szansa na mala reforme tamze a my pomozemy, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
kangur4 Re: Kangurku 07.02.06, 22:32 Och, jak ja bym tam czasem pomoderowała! Aż by się kurzyło! Odpowiedz Link Zgłoś