aluczak76 Re: Drogie Mamy Peritol 07.04.06, 15:46 Drogie Mamy Słyszałyście może, a może któraś stosowała. Wprawdzie to jest chemia, lek przeciwhistaminowy i przeciwalergiczny m.in na brak łaknienia. Moje dziecko ma 17 miesięcy ale może to wreszcie zadziała. Jest to oczywiście lek na receptę i będę to konsultowała z pediatrą mojego synka, ale muszę teraz wiedzieć czy któraś z Was coś na ten temat wie. Pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Drogie Mamy Peritol 07.04.06, 17:03 Moja córka stosowala, przepisal alergolog.Mial niby tez poprawic apetyt, ale nie zauwazylam. Odpowiedz Link Zgłoś
aniask_mama Re: Drogie Mamy Peritol 07.04.06, 21:03 Odpuść, to nie sa leki obojętne dla organizmu. A ile to Twoje dziecię waży i czy choruje ? Odpowiedz Link Zgłoś