Dodaj do ulubionych

Drogie Mamy

07.04.06, 15:46
Obserwuj wątek
    • aluczak76 Re: Drogie Mamy Peritol 07.04.06, 15:46
      Drogie Mamy
      Słyszałyście może, a może któraś stosowała. Wprawdzie to jest chemia, lek
      przeciwhistaminowy i przeciwalergiczny m.in na brak łaknienia. Moje dziecko ma
      17 miesięcy ale może to wreszcie zadziała. Jest to oczywiście lek na receptę i
      będę to konsultowała z pediatrą mojego synka, ale muszę teraz wiedzieć czy
      któraś z Was coś na ten temat wie.
      Pozdrawiam
      Ania
      • lola211 Re: Drogie Mamy Peritol 07.04.06, 17:03
        Moja córka stosowala, przepisal alergolog.Mial niby tez poprawic apetyt, ale
        nie zauwazylam.
      • aniask_mama Re: Drogie Mamy Peritol 07.04.06, 21:03
        Odpuść, to nie sa leki obojętne dla organizmu.

        A ile to Twoje dziecię waży i czy choruje ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka