17.05.06, 09:03
proszę o pomoc: jak idzie wierszyk który zaczyna się od słów: Mamo,
Mamo......, a kończy się żyj 100 lat?
Obserwuj wątek
    • ajakaga Re: wierszyk 17.05.06, 09:10
      Mamo Mamo cóz Ci dam skoro jedno serce mam a w tym sercu róży kwiat żyj nam
      Mamo Tysiąc Lat.
      Nie wiem czy to o ten chidziło.
      • kola240703 Re: wierszyk 17.05.06, 09:18
        dzięki serdeczne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka