kola240703 17.05.06, 09:03 proszę o pomoc: jak idzie wierszyk który zaczyna się od słów: Mamo, Mamo......, a kończy się żyj 100 lat? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ajakaga Re: wierszyk 17.05.06, 09:10 Mamo Mamo cóz Ci dam skoro jedno serce mam a w tym sercu róży kwiat żyj nam Mamo Tysiąc Lat. Nie wiem czy to o ten chidziło. Odpowiedz Link Zgłoś