marta.topczewska 03.03.08, 11:39 Witam, właśnie mój synek skończył roczek więc zmieniam forum, mam nadzieje że będziemy sobie nadal pomagać wspierając radami i dzieląc się własnymi doświadczeniami. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tralalili Re: Nowa na forum 04.03.08, 09:08 czesc dziewczyny ja tez tu jestem nowa wlasnie przeskoczylam z niemowlaka Odpowiedz Link Zgłoś