Dodaj do ulubionych

Nowa na forum

03.03.08, 11:39
Witam, właśnie mój synek skończył roczek więc zmieniam forum, mam
nadzieje że będziemy sobie nadal pomagać wspierając radami i dzieląc
się własnymi doświadczeniami. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • akado Re: Nowa na forum 03.03.08, 17:47
      Witaj!!!!!!smile
    • bj32 Re: Nowa na forum 04.03.08, 07:19
      Cześćsmile
    • tralalili Re: Nowa na forum 04.03.08, 09:08
      czesc dziewczyny
      ja tez tu jestem nowa
      wlasnie przeskoczylam z niemowlaka



      • skarbelka Re: Nowa na forum 04.03.08, 10:55
        No to witamy wszystkichsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka