Dodaj do ulubionych

schodzenie z wersalki-kiedy

05.03.08, 12:46
kiedy wasze dzieciaczki zaczeły same schodzic z wersalki
Obserwuj wątek
    • annalalik Re: schodzenie z wersalki-kiedy 05.03.08, 12:59
      jak miał ok 11- 12 miesięcy - wtedy juz nie musialam go asekurowac.
      • arioso1 Re: schodzenie z wersalki-kiedy 05.03.08, 13:01
        13miesiecy jak sama zeszła z sofy, wchodziła ok 11 miesiąca
    • mw144 Re: schodzenie z wersalki-kiedy 05.03.08, 13:26
      Ok 9 m-ca. Jak tylko nauczył się chodzić, to pierwszą rzeczą jaką go
      nauczyłam byłko schodzenie/wchodzenie z wersalki i schodów.
      • moncik32 Re: schodzenie z wersalki-kiedy 05.03.08, 13:27
        ok 10 miesiaca, jeszcze nie umial chodzic .alez wersalmi chcial schodzic sam .
    • jerzy_nka 15 m-cy n/t 05.03.08, 13:41

      • damap Re: 15 m-cy n/t 05.03.08, 14:18
        15 miesięcy jak nauczył się schodzić, ale wchodzić jeszcze mu sie
        nie udaje bo kanapy za wysokie.
    • koza_w_rajtuzach Re: schodzenie z wersalki-kiedy 05.03.08, 16:52
      9 miesięcy
      • koza_w_rajtuzach Re: schodzenie z wersalki-kiedy 05.03.08, 16:53
        dodam, że nie umiała wtedy jeszcze chodzić.. a nawet raczkować. Raczkować
        nauczyła się w 10 miesiącu smile.
    • gku25 roczek 05.03.08, 19:17

    • demonii Re: schodzenie z wersalki-kiedy 05.03.08, 19:21
      Około roku.
    • ik_ecc 8mies n/t 05.03.08, 20:00
      • gika_gkc Re: 8mies n/t 05.03.08, 20:10
        u nas tak samo
    • exylia Re: schodzenie z wersalki-kiedy 05.03.08, 20:33
      Kiedy stała już samodzielnie, tj. ok 10 miesiąca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka