28.03.09, 12:41
moj synek ma 7 miesiecy i 2 tygodnie. Pije z butleki, jest zdrowy i przesypia
mi juz czesto cale noce. Czy moglabym juz go przeniesc do jego pokoju ?? Czy
jeszcze powinien spac w tym samym pokoju co ja ??
Obserwuj wątek
    • kristii Re: Spanie 28.03.09, 12:46
      To zależy tylko od Ciebie.Jeżeli dziecko ma swój pokoik,Ty nie mam żadnych obaw
      i będziesz mogła spać to przenieś go obok.Przecież krzywda mu się nie
      stanie.Jedyny minus to to,że więcej się nachodzisz wstając do niego w nocy.
    • mama_julki_2606 Re: Spanie 28.03.09, 14:21
      Ty jesteś matką, to Twoja decyzja. Ja mogę jedynie doradzić, że lepiej dla
      dziecka jak ma swój kącik, więc jeżeli ma swój pokoik to ja bym go przeniosła smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka