missania 28.03.09, 12:41 moj synek ma 7 miesiecy i 2 tygodnie. Pije z butleki, jest zdrowy i przesypia mi juz czesto cale noce. Czy moglabym juz go przeniesc do jego pokoju ?? Czy jeszcze powinien spac w tym samym pokoju co ja ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kristii Re: Spanie 28.03.09, 12:46 To zależy tylko od Ciebie.Jeżeli dziecko ma swój pokoik,Ty nie mam żadnych obaw i będziesz mogła spać to przenieś go obok.Przecież krzywda mu się nie stanie.Jedyny minus to to,że więcej się nachodzisz wstając do niego w nocy. Odpowiedz Link Zgłoś
mama_julki_2606 Re: Spanie 28.03.09, 14:21 Ty jesteś matką, to Twoja decyzja. Ja mogę jedynie doradzić, że lepiej dla dziecka jak ma swój kącik, więc jeżeli ma swój pokoik to ja bym go przeniosła Odpowiedz Link Zgłoś