zimka_s
06.09.09, 20:46
Mój Bartek ma niecałe 11 miesięcy. Jest chudziutki, waży 8100. Nie jest
też wysoki. Martwię się, bo żaden pediatra do tej pory się nie przejął.
Młody je już dużo rzeczy i prawdę mówiąc ma niezły apetyt. Jest na
bebilonie pepti 2. Może któraś z was takiego chudzinkę miała albo ma??