tabakierka2
15.09.09, 08:30
idę rano do pracy, patrzę,a za wycieraczką naszego samochodu 'żółta
kartka' z numerem naszej rejestracji, marką samochodu i adnotacją,
że jeśli jeszcze raz zaparkujemy na drodze wewn. dostaniemy mandat.
Taką samą żółtą kartkę dostało jakieś 30 samochodów poza naszym
wszystko ok, wszystko rozumiem, ale GDZIE MY CHOLERA MAMY
PARKOWAĆ??? parking budowany w latach '70tych, niedostosowany do
potrzeb dzisiejszych, poza tym jeden parking płatny obok bloku,
daaaaawno już nie ma wolnych miejsc na nim parkowanie pod marketem
też niedozwolone... Jak rozwiązać ten problem???
wiem, że nie powinno się parkować na drodze wewn., że to może
utrudnić dojazd karetki/straży pożarnej... ale w takim razie, niech
ktoś <KTO???> ROZWIĄŻE ten problem (spółdzielnia?).
Podpowiecie coś?